Infostart.hu
eur:
362.06
usd:
310.54
bux:
151914.51
2026. augusztus 25. kedd Lajos, Patrícia

Több a mobil Magyarországon, mint lakos

Tovább nőtt a magyarországi mobiltelefon-szolgáltatók ügyfeleinek száma, amely szeptemberben 112 ezerrel haladta meg az előző havi számot és elérte a 10 millió 499 ezret. Így száz lakosra 104,4 előfizetés jutott a hónap végén - közölte a Nemzeti Hírközlési Hatóság.

Ezer híján 10 és fél millióra nőtt szeptemberben a magyarországi mobiltelefon-szolgáltatók ügyfeleinek száma, száz lakosra immár 104,4 előfizetés jut - közölte a Nemzeti Hírközlési Hatóság.

A forgalmazásban résztvevő, az utolsó három hónapban hívást vagy SMS-t indító, illetve fogadó feltöltéses, valamint az előfizetéses kártyák száma szeptember végén 9 millió 655 ezer volt, ami 79 ezres növekedés.

A forgalmazásban résztvevő ügyfelek száma alapján a legnagyobb a T-Mobile piaci részesedése, a vállalatot a Pannon és a Vodafone követi.

A három mobilszolgáltató ügyfelei az idén szeptemberben 4.855 számot hordoztak. A Nemzeti Hírközlési Hatóság adatai szerint a 2004. május elseje óta igénybe vehető számhordozás összesen 180.268 mobilszámot érintett.

Címlapról ajánljuk

Havasi Bertalan: a Fidesznek ehhez semmi köze

A Fidesznek semmi köze a Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya által indított, Polgári Demokraták nevű kezdeményezéshez – mondta az InfoRádióban az ellenzéki párt kommunikációs igazgatója. Havasi Bertalan szerint egyébként nincs is túl nagy igény arra a párbeszédre, amit az ötletgazdák szorgalmaznak. Válaszolt arra a kérdésre is, hogy van-e esély a Fideszben pártszakadásra.
inforadio
ARÉNA
2026.08.25. kedd, 18:00
Totyik Tamás
a Pedagógusok Szakszervezetének elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×