Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
Nyitókép: Pixabay

Visszatér az autósok réme, kiadták a figyelmeztetés

Három északi megyében nehezítheti a közlekedést a tartós, sűrű köd.

Nógrád, Heves és Borsod-Abaúj-Zemplén megyére adott ki figyelmeztetés a köd miatt vasárnapra az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Vasárnap a köd és a rétegfelhőzet feloszlása után a fátyol- és gomolyfelhők mellett több-kevesebb napsütésre számíthatunk, csapadék nem lesz. Vasárnapra virradóra északnyugaton, vasárnap napközben másutt is megélénkül a déli szél, amely főként az Észak-Dunántúlon meg is erősödik.

A hőmérséklet kora reggel +3 és -4, napközben 8 és 15 fok között alakul.

Címlapról ajánljuk
Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×