Infostart.hu
eur:
385.19
usd:
331.31
bux:
123872.29
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián
Ez a kutya lett a világ legszebbje - fotók

Ez a kutya lett a világ legszebbje - fotók

Egy kétéves amerikai cocker spániel szerezte meg a győztesek győztesének - Best in Show - járó díjat vasárnap este a világ legnagyobb és legrangosabb kutyakiállításának számító birminghami Crufts-on.

A Miami nevű négylábú a vadászkutya kategória győzteseként került be a négynapos verseny végső hét finalistája közé. A Best in Show cím elnyerésével a fekete, fehér és barna színű amerikai cocker spániel, teljes nevén Afterglow Miami Ink, 56 ország csaknem 22 ezer versenyzőjét utasította maga mögé.

Ez a kutya lett a világ legszebbje - fotók

Miami Észak-Angliában él gazdájával, Jason Lynn-nel, aki igazi különlegességnek nevezte kedvencét és elmondta, hogy "a szava is elakadt és rettentő boldog" a győzelem miatt.

Ez a kutya lett a világ legszebbje - fotók

A 126 éves múltra visszatekintő kutyakiállítás második helyezettje a Frankie nevű kétéves miniatűr uszkár lett, aki a Reserve Best in Show címmel távozhatott a birminghami nemzeti kiállítóközpontból.

Ha máskor is tudni szeretne hasonló hírekről, vagy elmondaná a véleményét, lájkolja az InfoRádió Facebook-oldalát!

Címlapról ajánljuk
Szakértő: az iráni háború miatt Törökország, Európa „kapuőre” hatalmas migrációs hullámra számít

Szakértő: az iráni háború miatt Törökország, Európa „kapuőre” hatalmas migrációs hullámra számít

A Migrációkutató Intézet vezető elemzője az InfoRádióban arról beszélt, hogy a török államvezetés egy, a szíriai polgárháború okozta migrációs hullámnál is nagyobbtól tart az iráni háború miatt. Ennek kezelésében egyedül az Európai Unió lehetne partner, de az előző megállapodás is törékenynek bizonyult.

Szijjártó Péter Moszkvában: Vlagyimir Putyin jóváhagyta két kényszersorozott magyar fogoly elengedését

Szijjártó Péter bejelentette: garanciát kaptunk arra, hogy változatlan áron megvan a Magyarországra szánt orosz kőolaj és földgáz a nemzetközi energiapiaci válság ellenére is. „Az orosz–magyar kapcsolatok stabilak, és pozitív irányba fejlődnek, ideértve az energiapolitikai kérdéseket is, a szénhidrogéneket és zászlóshajó-projektünket, a paksi atomerőművet” – mondta Vlagyimir Putyin.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×