Nyílt levélben sürgeti Magyarországot az atlétikai szövetség elnöke

Sebastian Coe, a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (WA) elnöke levélben fordult a budapesti rendezésről készült nemzetközi szerződést aláíró magyar felekhez, azaz a magyar szövetséghez (MASZ) és a magyar kormányhoz, amiben jelezte, november végéig választ vár a 2023-as világbajnoksággal kapcsolatban.
2019.10.26. 10:27

Végre egy labdarúgó-vb magyarokkal

Szombattól labdarúgó-világbajnokság szereplői lesznek magyar futballisták: a Preisinger Sándor által irányított U17-es válogatott megkezdi szereplését a brazíliai tornán.
2019.10.13. 14:22

Ismerje meg Zent, a különleges magyar világbajnok kutyát – képek

A 25. IRO Mentőkutya Világbajnokságon romkutatás versenyszámban a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság színeiben versenyző Pannon Kutyás Kutató-Mentő Csapat tagja, Belényi Beatrix és kutyája, Zen lett a győztes. Zen azonban nem csak romkutatásban, hanem eltűnt személyek keresésében és gyerekekkel dolgozva, terápiás kutyaként is foglalkoztatható.
2019.10.11. 08:45

A 16-szoros világbajnok maga sem érti

Az immár 16-szoros világbajnok tornász, Simone Biles elmondta, néha ő maga sem érti, hogyan képes végrehajtani különleges gyakorlatait.
2019.10.10. 19:06

Továbbra is Simone Biles a trónon

Az amerikai klasszis, Simone Biles megvédte címét női egyéni összetettben a Stuttgartban zajló torna-világbajnokság csütörtöki versenynapján.
2019.09.28. 21:41

Chris Coleman a férfi 100 m új királya

Az amerikai Christian Coleman nagyszerű 9.76 másodperces idővel nyerte a férfi 100 métert szombaton a dohai atlétikai világbajnokságon.
2019.09.28. 10:54

Atlétikai vb: negatív csúcsok a hajnali maratonon

A látványos külsőségek mellett megrendezett női maratonfutást a 68 indulóból 28 feladta a dohai atlétikai világbajnokságon. A szombat hajnali verseny így két negatív rekordot is hozott.
2019.09.20. 16:14

Kvóta után bronzérem a birkózó vébén

Muszukajev Iszmail a harmadik helyen végzett a szabadfogásúak 65 kilogrammos kategóriájában a nur-szultani olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság pénteki versenynapján.
2019.09.16. 14:40

Újabb Lőrincz a vb-döntőben

A már olimpiai kvótás Lőrincz Tamás negyedik hétfői mérkőzését is megnyerte, így bejutott a kötöttfogásúak 77 kilogrammos keddi fináléjába a nur-szultani kvalifikációs birkózó-világbajnokságon.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.