Karola, Károly

portugália

2020.01.22. 17:34

Újabb vereség, nagyon távol az olimpiai selejtező

A magyar férfi kézilabda-válogatott 34-26-ra kikapott Portugáliától az Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában Malmőben, így nem jutott tovább csoportjából, de az olimpiai kvótaszerzésre még van elméleti esélye.
2020.01.21. 19:13

Férfi kézilabda Eb - Szlovén siker a magyar csoportban

Szlovénia 29-24-re legyőzte Portugália csapatát az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének harmadik fordulójában, a magyar érdekeltségű malmői csoportban.
2019.10.07. 07:58

Győztek a szocialisták Portugáliában

A kormányzó szocialisták győztek a portugál parlamenti választásokon vasárnap, de csakúgy, mint négy évvel ezelőtt, most sem lesz abszolút többségük a törvényhozásban.
2019.09.11. 14:28

Új rekordot ért el Ronaldo, a következő sincs messze

Kedd este óta Cristiano Ronaldo a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők történetének legeredményesebb gólszerzője, 22., 23., 24. és 25. találatával ugyanis lehagyta az eddigi csúcstartó ír Robbie Keane-t, aki 23-szor volt eredményes.
2019.06.05. 17:07

Kezdődik a mini futball-Eb

A Nemzetek Ligája négyes döntőjében Portugália, Svájc, Anglia és Hollandia lép pályára az új futballsorozat első helyéért, amely egyben biztos Európa-bajnoki részvételt is jelent.
2018.10.07. 15:08

Bozóttűz tombol Lisszabon mellett

Több mint hétszáz tűzoltó küzd a lángokkal, miután Lisszabon közelében, a Cascais és Sintra körüli dombokat bozóttűz borította el szombat éjjel.
2018.08.29. 18:10

Ronaldo nélkül a válogatott

Cristiano Ronaldo nem lép pályára az Európa-bajnoki címvédő portugál labdarúgó-válogatott soron következő két mérkőzésén, így a Nemzetek Ligájában szeptember 10-én sorra kerülő Olaszország elleni, lisszaboni összecsapáson sem.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.