Infostart.hu
eur:
382.11
usd:
327.94
bux:
109185.33
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Pixabay

Gázolás Balmazújvárosban: zebrán, gyemekével együt ütötték el a biciklit toló anyát

Valóságos rejtély, hogy vajon hová nézett a sofőr, miközben kanyarodott.

Egészen megdöbbentő gázolásról hozott nyilvánosságra felvételt a Hajdú-Bihar vármegyei rendőrség a közösségi oldalán hétfőn - írja a Tények.

A néhány napja készült videón egy Balmazújvárosban található kereszteződés látszik, ahol egy anyuka a gyerekével szeretett volna átkelni a zebrán. A nő tolta a biciklijét, a kicsi pedig a gyerekülésben ült.

Nagyjából az átkelő feléig jutottak, amikor balról érkezett egy autó, és érthetetlen módon egyszerűen elütötte őket. Mint írják,

nem tudni, hogy mivel foglalkozott éppen a figyelmetlen sofőr, de ha az utat nézte volna, biztos nem történik baleset.

A rendőrök megjegyzik bejegyzésükben, hogy csak a szerencsén múlt, hogy nem történt tragédia.

Az esetről készült videót a Facebook-oldalukon is megosztották:

Címlapról ajánljuk

A szuperkomputer nem bízik Lionel Messiben? Este sorsolás!

Pénteken, magyar idő szerint 18 órától rendezik a washingtoni John F. Kennedy Centerben a 2026-os labdarúgó-világbajnokság sorsolását. Az Opta elemző cég elkészítette esélylatolgatását: kiderült, matematikai képletek alapján mely válogatottak számítanak favoritnak. Ennek alapján (is) nagy biztonsággal megállapítható: európai vagy dél-amerikai győztest avatnak majd.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×