Dobson Tibor közölte: a kamion hátsó kerekei fogtak tüzet, ami átterjedt az almát szállító jármű ponyvájára.
A szóvivő hozzátette: a tüzet eloltották, a műszaki mentés befejezéséig félpályás útzár van érvényben. A tűzben nem sérült meg senki.
Ömlik vissza a pénz az NKA kasszájába, egyre többen mondanak le a támogatásokról






