Infostart.hu
eur:
383.66
usd:
329.75
bux:
123872.29
2026. március 4. szerda Kázmér

Halálos baleset Kópházánál

Meghalt az a 36 éves motoros, aki járművével személygépkocsinak ütközött vasárnap délelőtt Kópházánál.

A baleset a 84-es főút 115-ös kilométerénél, Kópháza külterületén történt - közölte a rendőrség.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az utat lezárták. A forgalmat Győr felől Balf irányába, Sopron felől pedig az M85-ös gyorsforgalmi útra terelik.

Egy másik baleset is történt a 84-es főúton: a Vas megyei szakaszon, Sárvár térségében három autó karambolozott. A 67-es kilométernél a fél útpályát lezárták.

Folyamatosan frissülő információk az Útinform oldalán!

Címlapról ajánljuk
Elemző: Donald Trump azért lett dühös, mert a britek lavíroznak, a spanyolok meg már-már cinikusak

Elemző: Donald Trump azért lett dühös, mert a britek lavíroznak, a spanyolok meg már-már cinikusak

Donald Trump amerikai elnök azzal fenyegette meg Spanyolországot, hogy megszakít velük minden kereskedelmi kapcsolatot, mert az ország nem engedte az amerikai légierőnek, hogy a bázisait használja az Irán elleni művelethez. Nagy-Britannia sem hagyta, hogy a támadáshoz igénybe vegyék az Indiai-óceánon található támaszpontját. Nagy Dávid, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője világított rá a helyzet hátterére.

Vlagyimir Putyin jóváhagyta két kényszersorozott magyar fogoly elengedését

A Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel folytatott tárgyalásán szerdán Moszkvában Vlagyimir Putyin orosz elnök jóváhagyta két kárpátaljai magyar hadifogoly elengedését – közölte a magyar külügyi tárca.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×