Infostart.hu
eur:
380.54
usd:
320.13
bux:
129659.48
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Villamospótló autóbusz halad a 4-es és 6-os villamos felújítás alatt álló megállójánál a Corvin-negyednél 2019. június 17-én. A június 15-én kezdődött pályafelújítás miatt a Corvin-negyedtől Újbuda-központ felé a 4-es, a Móricz Zsigmond körtér felé a 6-os jelzésű pótlóbusszal lehet továbbutazni.
Nyitókép: Villamospótló autóbusz halad a 4-es és 6-os villamos felújítás alatt álló megállójánál a Corvin-negyednél 2019. június 17-én. Június 15-én kezdődött a pályafelújítás. MTI/Balogh Zoltán

Nem szabad este megszokásból "békávézni"

Éjszaka nem jár majd a 6-os villamos, helyette a járdán kellene a buszt lesni.

Pótlóbusz jár a 6-os villamos helyett május 24-re, keddre virradó éjjel - tudatta a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) közleményben az MTI-vel.

A 6-os villamospótló autóbuszok a közúton közlekednek és a közút melletti autóbusz-megállóhelyeken lehet fel- és leszállni. A járatok a Széll Kálmán tér felé nem állnak meg a Margitszigetnél.

A 931-es autóbuszok május 24-re, keddre virradó éjjel Pest felé a Margit híd, budai hídfőnél a villamosperon helyett a közúton kijelölt megállóban állnak meg.

A 24-én, kedden nulla és 4 óra között tartó villamospótlásra az előre tervezett, rendszeres pályakarbantartás miatt van szükség - közölte a BKK.

Címlapról ajánljuk

Átalakulóban van az autópiac

A hazai használtautó-piacon egyre inkább a középkategória válik meghatározóvá, a piac súlypontja a 2,5-10 millió forintos árkategóriák felé tolódik – derült ki egy, a KSH-val együttműködésben készített januári statisztikából.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Kormányinfó: a rezsistopról és az árintézkedésekről is bejelentést tett a kabinet

Kormányinfó: a rezsistopról és az árintézkedésekről is bejelentést tett a kabinet

Az árrésstopot május végéig meghosszabbítják, és értesítőt küldenek a rezsistopról, külön nyilatkozattal az áramalapú támogatást kérőknek – ismertette a csütörtöki kormányinfón Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter. A sajtótájékoztatón elhangzó kérdések között szó volt a rendvédelmi igazgatási dolgozók egyszeri bruttó 400 ezres juttatásáról és a lehetséges további, inkább egyszeri „súlyozott” megoldásról, illetve az Otthon Start feltételeiről a hazaköltözők esetében. A gödi Samsung SDI ügyében Gulyás tagadta a titkosszolgálati vizsgálatot és kormányülési napirendet, ugyanakkor több hatósági bírságot említett, miközben külpolitikai fronton Rubio budapesti útját megerősítették, Donald Trump amerikai elnök esetleges látogatásáról pedig egyelőre nincs ígéret. A sajtótájékoztatót élőben közvetítjük.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×