A kislány két társával éppen játszott, amikor rádőlt a fal. A rendőrök közigazgatási eljárás keretében vizsgálják, hogy ki hagyta felügyelet nélkül a gyereket - mondta Beluzsárné Belicza Andrea.
A másik két gyerek elszaladt, amikor leomlott a fal. A történtekről később felnőttek értesítették a rendőrséget.
Hozzátette: a mentőknek újra kellett éleszteniük a kislányt, akit ez után mentőhelikopterrel szállítottak egy fővárosi kórházba.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







