2008. január 29. 19:24
Megkezdődött a 39. Magyar Filmszemle
Megkezdődött a 39. Magyar Filmszemle. A megnyitón átadták az idei kitüntetéseket: a Magyar Mozgókép Mestere művészeti díjat Gyulai Líviusz animációsfilm-készítő és Kósa Ferenc rendező kapta.