2008. május 16. 22:04
Gyerekek égtek halálra az olajpokolban
Gyerekek is meghaltak az újabb nigériai olajvezeték-robbanásban, amelyet egy földgyalu okozott. A korábbi fővároshoz, Lagoshoz közeli faluban történt katasztrófa halottjainak számát százra becsülik.