2008. május 26. 12:45
Gyermekholttestet találtak a Tiszában
Egy gyermek holttestét találták meg a Tiszában Vásárosnamény-Gergelyiugornyánál hétfőn - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese. Feltételezhető, hogy annak a 14 éves lánynak a teteméről van szó, akit még május 18-án sodort el a Tisza Tiszabecsnél.