Infostart.hu
eur:
354.22
usd:
309.88
bux:
142413.33
2026. július 7. kedd Apollónia

Pepe is pályára lép vasárnap?

Pepe szombaton ismét csapattársaival, a portugál válogatott tagjaival edzett, így minden bizonnyal pályára léphet a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi döntőjében.

A Real Madrid 33 éves középhátvédje combsérülés miatt kihagyta a portugálok szerdai elődöntőjét - amelyen 2-0-ra legyőzték Walest -, és még pénteken is csak egyénileg, a társaitól külön edzett.

A brazil születésű játékos szombaton csatlakozott a csapattársaihoz, teljes intenzitással végezte a feladatokat, vagyis a jelek szerint ismét teljesen egészséges.

A Franciaország-Portugália döntőt vasárnap 21 órától játsszák a párizsi Stade de France-ban.

Címlapról ajánljuk

Tálas Péter az ankarai NATO-csúcsról: jó alkalom arra, hogy Európa lassítsa az amerikai törekvéseket

A jövőben megfelelő mennyiségű és minőségű eszköz, fegyver hiányában jelentős akadályokba fog ütközni Európa, így az Egyesült Államok elfordulása komoly problémát okozhat, ezért a csúcstalálkozón az lehet az egyik fő cél, hogy az euórpaiak „megpróbálják lelassítani az USA kivonulását, valamint azt a szövetségi eszközcsökkentést, amit Washington elhatározott” – mondta az InfoRádióban a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport biztonságpolitikai elemzője. Arról is beszélt, milyen más témák merülhetnek még fel a kétnapos csúcson.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×