INFORÁDIÓ
2021. május 12. szerda
Pongrác

sport

tévéműsor

élő közvetítés

Az első helyért küzdhet az Atlético, FALCO-DEAC a kosárlabda Magyar Kupában - sport a tévében

Infostart

A spanyol, olasz, francia, angol német, osztrák labdarúgó-bajnokság vasárnapi fordulóin kívül számos más sportág tartogat izgalmakat: elődöntőkkel folytatódik a kézilabda férfi Magyar Kupa, döntővel a hazai kosárlabdakupa, negyeddöntőkkel a női kézilabda-BL. Lesz még autósport, súlyemelés, tenisz és ökölvívás élőben a sportcsatornákon.

M4 Sport

12.15: Labdarúgás, NB II, Debreceni VSC-Nyíregyháza

14.30: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Paks

17.00: Labdarúgás, NB I, ZTE-Honvéd

19.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Ludovika Aréna

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, román bajnokság, Sepsiszentgyörgy-FCSB

16.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, FC DAC 1904-Slovan Bratislava

18.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE, Szigetszentmiklós

20.15: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Veszprémi KKFT - MOL-Pick Szeged, Szigetszentmiklós

Sport 1

2.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Los Angeles Lakers

13.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Kristiansand - Rosztov-Don

15.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, CSZKA Moszkva-CSM Bucuresti

21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Boston Celtics

Sport 2

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Leipzig

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Augsburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Mainz

Eurosport 1

12.30: Autósport, Formula E, 2. futam, Róma

15.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

Eurosport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Marbella

16.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cagliari

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa

17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Atalanta

Digisport 2

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Newcastle United

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Leicester City

17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá, döntő

19.25: Kosárlabda, női Európa Kupa, döntő, Szekszárd

Digisport 3

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nantes

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Bologna

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Angers

Spíler1 TV

19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Arsenal

Spíler2 TV

13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Osasuna

16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad

18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Granada

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Atlético Madrid

ARENA 4

3.00: Ökölvívás, profi gála, Ennis-Lipinets

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Rapid Wien-Salzburg

A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018