394.24
369.95
65045.06

Győzni tudott a Real Madrid Münchenben

A Real Madrid 2-1-re győzött Münchenben, s így előnnyel várhatja a jövő keddi, hazai visszavágót a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében.

2018.04.25. 20:42

A Bayern München összeállítása: Ulreich – Kimmich, Hummels, Boateng, Rafina – Martinez, James – Ribéry, Robben, Müller – Lewandowski.

2018.04.25. 20:44

A Real Madrid kezdőtizenegye: Navas – Dani Carvajal, Sergio Ramos, Varane, Marcelo – Modric, Casemiro, Kroos – Lucas Vázquez, Isco – Cristiano Ronaldo.

2018.04.25. 20:47

Húsz másodperc alatt helyzet(félé)be került a Bayern, de Müller nem tudott kapura lőni.

2018.04.25. 21:03

Feszült ideges hangulat, bőkézzel szórt tüskék, sok összecsapás jellemezte az első első negyedórát. Robben megsérült, Thiago állt a helyére.

2018.04.25. 21:10

Rafinháról Carvajal elé került a labda, de a jobbhátvéd ennél jobbakat szokott 15 méterről lőni.

2018.04.25. 21:15

Joshua Kimmich góljával vezet a Bayern. Egy gyors támadás során a fiatal hátvéd kilépett James Rodriguez labdájával, aztán a jobbösszekötő helyéről a kapuba lőtt. Keylor Navas okolható a gólért. Bayern München–Real Madrid 1-0.

2018.04.25. 21:24

Boateng is megsérült, Süle állt a helyére. Aztán Rafinha is ápolást kért.

2018.04.25. 21:28

Lewandowski csúsztatása után Hummels a kapu fölé küldte a labdát.

2018.04.25. 21:29

Újabb helyzet: Rafinha beadása után Müller lövése volt veszélyes.

2018.04.25. 21:32

Szinte helyzet nélkül egyenlített a Real Madrid. Carvajal középre fejelt labdáját Marcelo tizenhét méterről ballal, kapásból, a bal alsó sarokba vágta. Bayern München–Real Madrid 1-1.

2018.04.25. 21:33

Ziccert hagyott ki a Bayern, James szabadrúgása után Lewandowski nyolc méterről tisztán fejelt, de pont oda, ahol Navas állt.

2018.04.25. 21:59

A Bayern vitathatatlanul fölényben játszik, Ribéryben van a legtöbb veszély.

2018.04.25. 22:00

Asencio is beállt a Madridba, de továbbra sem veszélyes a Real Madrid támadójátéka. Persze, a fontos idegenbeli gól megvan.

2018.04.25. 22:03

Lucas Vázquez és Marco Asensio végigvitt egy kontrát, az első félidőben jól játszó Rafinha hibájából, a cserecsatár, Asensio pedig meglőtte a második gólt. Bayern München–Real Madrid 1-2

2018.04.25. 22:05

Ribéry jó helyzetből és jól is lőtt, Navas jóvátette az első gólnál elkövetett hibáját.

2018.04.25. 22:12

A megsérült jobbhátvéd, Dani Carvajal helyére a center, Karim Benzema állt.

2018.04.25. 22:14

Ribéry újabb jó lövését Navas megint kivédte.

2018.04.25. 22:18

Cristiano Ronaldo levett egy hosszú előreívelést, aztán kíméletlenül bevágta a labdát a bal alsó sarokba. Kuipers, a holland bíró úgy ítélte meg, hogy a portugál kézzel segített megszelídíteni a labdát. Igaza volt.

2018.04.25. 22:21

Juppo Heynckes az utolsó negyedóra előtt kihasználja utolsó cserelehetőségét, Corentin Tolisso váltotta Javi Martínezt.

Ulreich nagy bravúrral védte Benzema lövését.

2018.04.25. 22:29