Infostart.hu
eur:
385.66
usd:
327.77
bux:
111031.79
2025. december 30. kedd Dávid

A Bayern „egy nyolcast” rúgott a Hamburgnak

A Bayern München kiütéses, 8-0-s győzelmet aratott a Hamburg felett a német labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának szombati mérkőzésén.

A bajor együttesből - melynek vezetőedzője, Carlo Ancelotti pályafutása során ezredik alkalommal ült tétmeccsen a kispadon - a lengyel Robert Lewandowski mesterhármast szerzett. A csereként beállt Kingsley Coman duplázott, mellettük Arturo Vidal, David Alaba és Arjen Robben volt még eredményes.

Győzött a tabella második helyén álló RB Leipzig is a Köln ellen, a hazaiak kapuját ezúttal is Gulácsi Péter védte.

A harmadik Dortmund szintúgy sikerrel vette a fordulót: a sárga-feketék Pierre-Emerick Aubameyang duplájának is köszönhetően nyertek a Freiburg vendégeként.

Bundesliga, 22. forduló:

Bayern München-Hamburger SV 8-0 (3-0)

Darmstadt-Augsburg 1-2 (0-0)

Freiburg-Borussia Dortmund 0-3 (0-1)

Bayer Leverkusen-FSV Mainz 0-2 (0-2)

RB Leipzig-1. FC Köln 3-1 (2-0)

később:

Hertha BSC-Eintracht Frankfurt 18.30

vasárnap játsszák:

Ingolstadt-Borussia Mönchengladbach 15.30

Schalke 04-Hoffenheim 17.30

pénteken játszották:

VfL Wolfsburg-Werder Bremen 1-2 (1-2)

Címlapról ajánljuk
Besült, találtuk, kocsiban hagytuk, erkélyre esett – tanácsok tűzijátékokhoz és más eszközökhöz

Besült, találtuk, kocsiban hagytuk, erkélyre esett – tanácsok tűzijátékokhoz és más eszközökhöz

Egyre több helyen tilos a tűzijátékozás szilveszterkor is, de ahol lehet, ott a józan ész és a tűzvédelem szabályai szabnak egy gátat. Ezekről kérdezte az InfoRádió az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivőjét.

A Nyugat keze van benne? Kijev tagad, Moszkva bizonygat

Az orosz elnök novgorodi rezidenciája elleni ukrán támadás nyomán Moszkva keményebb tárgyalási pozíciót vesz fel Kijevvel szemben – jelentette ki Dmitrij Peszkov, a Kreml szóvivője. Közben az ukrán külügyminiszter felszólította a világ országait, hogy ne üljenek fel az oroszok hamis jelentéseinek, amelyek szerint támadás történt Putyin rezidenciája ellen, mert azok aláássák a békefolyamatot.
Három betű, amiről még nem hallottál, de 2026 legnagyobb tőzsdei sztorija lehet!

Három betű, amiről még nem hallottál, de 2026 legnagyobb tőzsdei sztorija lehet!

A tőkepiacon időről időre felbukkan egy-egy tövidítés, amely mágnesként vonzza a befektetői figyelmet – elég csak az AI-ra gondolni, amely hosszú ideje uralja a tőzsdei címlapokat. 2025-ben is a mesterséges intelligencia vitte el a reflektorfényt, a látványos hozamokat azonban a szemfülesek nem feltétlenül ott érték el, ahol a nagy tömeg kereste őket. Az igazán felkészült befektetők egy csendesebb, de annál robbanékonyabb trendet követtek, amely messze a felszín alatt formálja át a globális piacokat. Itt is egy rövidítésről van szó, amely egyre gyakrabban bukkan fel kormányzati stratégiákban és iparági jelentésekben, sőt, hosszabb távon a globális erőviszonyok jelentős átrendeződéséhez is vezethet – és amely komoly hozampotenciált rejt azoknak, akik időben lépnek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×