Infostart.hu
eur:
382.67
usd:
327.13
bux:
108571.16
2025. december 11. csütörtök Árpád

A Bajnokok Ligája szerdai programja

A keddi nyolc után szerdán újabb nyolc mérkőzést rendeznek a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a harmadik forduló második napjának küzdelmeiből az FC Barcelona és a Manchester City összecsapása emelkedik ki.

A szerdai program (az UEFA honlapjáról)

BL, csoportkör, 3. forduló:

A csoport:

----------

Arsenal (angol)-Ludogorec (bolgár) 20.45

Paris Saint-Germain (francia)-FC Basel (svájci) 20.45

Az állás: 1. Paris Saint-Germain 4 pont (4-2), 2. Arsenal 4 (3-1), 3. Ludogorec 1 (2-4), 4. Basel 1 (1-3)

B csoport:

----------

SSC Napoli (olasz)-Besiktas (török) 20.45

Dinamo Kijev (ukrán)-Benfica (portugál) 20.45

Az állás: 1. Napoli 6 pont, 2. Besiktas 2, 3. Dinamo Kijev 1 (2-3), 4. Benfica 1 (3-5)

C csoport:

----------

Celtic Glasgow (skót)-Borussia Mönchengladbach (német) 20.45

FC Barcelona (spanyol)-Manchester City (angol) 20.45

Az állás: 1. FC Barcelona 6 pont, 2. Manchester City 4, 3. Celtic 1, 4. Borussia Mönchengladbach 0

D csoport:

----------

Rosztov (orosz)-Atlético Madrid (spanyol) 20.45

Bayern München (német)-PSV Eindhoven (holland)

Az állás: 1. Atlético Madrid 6 pont, 2. Bayern München 3, 3. PSV Eindhoven 1 (2-3), 4. FK Rosztov 1 (2-7)

Címlapról ajánljuk
Elemző: nehéz tél vár Ukrajnára, rendszeressé válhatnak az áram- és gázellátási szünetek

Elemző: nehéz tél vár Ukrajnára, rendszeressé válhatnak az áram- és gázellátási szünetek

Az egyre gyakoribb és célzottabb orosz támadások az ukrajnai földgáz- és villamosenergia-előállítási egységek ellen még inkább az energiaimport felé tolják az országot. A gáz- és áramkimaradások emiatt várhatóan idén télen is gyakoriak lesznek mind lakossági, mind ipari szinten – mondta az InfoRádióban Szigethy-Ambrus Nikoletta, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője.
VIDEÓ
Kamatot vágott a Fed, lendületet kaptak az amerikai tőzsdék

Kamatot vágott a Fed, lendületet kaptak az amerikai tőzsdék

Mérsékelt elmozdulások jellemezték kedden az amerikai kereskedést a Fed ma esti kamatdöntése előtt, a vezető indexek vegyesen zártak, míg Ázsiában inkább kisebb negatív irányú mozgásokat lehetett látni ma reggel. Napközben Európában és az Egyesült Álllamokban is hasonló látszott a mai kereskedésben, a befektetők kockázatkerülő üzemmódba kapcsoltak az esti kamatdöntésre várva. A döntést követően meggyőző pluszba ugrottak az irányadó amerikai indexek, miután a vártnak megfelelően kamatot csökkentett a Fed, Powell tájékoztatója közben pedig tovább emelkedtek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 10. 21:30
×
×
×
×