394.33
370.1
65045.06

Mindkét BL-meccs döntetlenre végződött

Mindkét keddi mérkőzés döntetlenre végződött a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A PSG a Chelsea-t fogadva ért el 1-1-et, a Sahtar és a Bayern lembergi találkozóján nem esett gól.

A Sahtarban hat brazil került a kezdőcsapatba, s négy a cserepadra. A Bayernben Schweinsteiger a csapatkapitány, játszik Robben, Ribéry és Müller is.

Párizsban mezőnyjátékkal kezdődött a találkozó, még nem akadt helyzet.
Két fejessel veszélyeztetett a PSG, Matuidié volt a jobb kísérlet, ezt Courtois bravúrral védte, majd hárította ibrahimovic kísérletét is.
Lembergben fölényben játszik a Bayern, de gól még nem esett.
Ukrajnában 73 százalékos a Bayern labdabirtoklása.
A Chelsea szempontjából alakul jól a párizsi meccs, nincs még gól.
Párizsban Cavani látványos fejese után Courtois vetődve szögletre ütöte a labdát.
Vezet a Chelsea! John Terry (!) beadása után Cahill sarokkal továbbemelte a labdát, Ivanovic pedig a kapuba fejelt. Megvan Mourinho csapatának nagyon fontos idegenbeli gólja. PSG-Chelsea 0-1
Ukrajnában a közönség nagy hanggal követi a játékot, továbbra is 0-0.
Öt-egy volt a kapuralövések aránya az első félidőben Lembergben, a Bayern javára.
Ibrahimovic erős, de túl magas szabadrúgása a félidő záróakkordja Párizsban.
Bajor támadásokkal kezdődött a második félidő Ukrajnában.
Ribéryt ápolták, de a Bayern franciája visszatért.
Párizsban kiegyenlített a PSG. Matuidi a bal oldalról beívelt labdáját - miután Cahill rosszul számolta ki a labda ívét - Cavani a kapuba fejelte. PSG-Chelsea 1-1
Lembergben Xabi Alonso piros lapot kapott. Néhány perccel később Guardiola a középcsatár (Thomas Müller) helyére behozott egy védőt (Badstuber).
Kevés a helyzet Párizsban, de Cavani szerezhetett volna még egy gólt. Ám elspiccelte a labdát a bal kapufa mellett.
Mindkét pályán sok a csere, de nem úgy tűnik, hogy a két vendégcsapat elégedetlen lenne az eredménnyel.
Ibrahimovicé volt az utolsó helyzet, de maradt a döntetlen: 1-1.
Döntetlennel végződött a Bayern ukrajnai kirándulása is.