392.27
366.85
67039.3

Háromgólos győzelmet aratott a Real Madrid

Kevés nyitott kérdés maradt a labdarúgó Bajnokok Ligája keddi csoportmérkőzéseire. Mind a négy kvartettben eldőlt, melyik két alakulat marad talpon a BL-ben. A találkoztak hoztak néhány meglepetést - de Milant például nem nagyon zavarta egy hazai vereség.

20.45:

A Real Madrid tartalékos csapattal kezdett az Ajaxszal szemben: Adán - Nacho, Varane, Carvalho, Coentrao - Khedira, Modric; Callejón, Kaká, C. Ronaldo, Benzema. José Mourinho együttese már biztosan csoportmásodik lesz.

20.57:
Tartalékos összeállítás ide, vagy oda, a madrid már vezet. A gólt Cristiano Ronaldo szerezte. Real Madrid-Ajax 1-0.

21.02: Félbeszakadt Zágrábban a két Dinamo mérkőzése az erős havazás miatt. Dinamo Zagreb-Dinamo Kijev félbeszakadt

21.13: Túlzás lenne állítani, hogy potyognak a gólok. Madridban ellenben megszületett a második is, Callejón nevéhez fűződik. Real Madrid-Ajax 2-0.

21.15: Párizsi gól, brazil gólszerző. Thiago Silva találatával vezet a PSG. PSG-FC Porto 1-0

21.18: A Parcban is megszületett a második gól, a portugálok Martinez góljával egyenlítettek. PSG-FC Porto 1-1

21.19: Ismét játszanak Zágrábban. Dinamo Zagreb-Dinamo Kijev 0-0

21.20: Meglepetés Milánóban, a portugál Danny előnyhöz juttatta a Zenitet. Az AC Milan (és a Málaga) már továbjutott a csoportból. AC Milan-Zenit 0-1

21.23: Kezdenek belelendülni a csapatok. Vezet az Arsenal is Pireuszban, a gólt Tomas Rosicky lőtte. Olympiakosz-Arsenal 0-1

21.28: A Málaga hű önmagához, illetve őszi hazai BL-szerepléséhez. Duda góljával vezet. Málaga-Anderlecht 1-0

21.40: Zágrábban akkor is játszottak, amikor a többi pályán szünetet tartottak. Az első félidő utolsó percében Jarmolenko talált a kapuba.Dinamo Zagreb-Dinamo Kijev 0-1

21.49: Már 3-0 a Madridnak, a brazil Kaká lőtt gólt. Real Madrid-Ajax 3-0.

21.50: Jovanovics góljával egyenlített a belga bajnok Spanyolországban. Málaga-Anderlecht 1-1

21.59: Ez nem a Manchester City BL-szezonja. A Dortmund Schieber góljával megszerezte a vezetést. Borussia Dortmund-Manchester United 1-0

22.00: Homokszem a gépezetben, gólt kapott a Real Madrid. Boerrigter góljával szépítettek a hollandok. Real Madrid-Ajax 3-1.

22.04: Gyorsan két gól esett Franciaroszágban, Höwedes vezető gólját kiegyenlítette a házigazdák játékosa, Herrera. Montpellier-Schalke 1-1

22.04: Duda góljával előnyben a hazaiak. Málaga-Anderlecht 2-1

22.05: Ezequiel Lavezzi góljával megint vezet a PSG. PSG-Porto 2-1

22.07: Az Olympiakosz döntetlenre áll a londoni Ágyúsok ellen. Maniatisz a gólszerző. Olympiakosz-Arsenal 1-1

22.14: Már vezetnek a görögök, Mitroglu vette be Szczesny hálóját. Olympiakosz-Arsenal 2-1

22.28: Callejon góljával a Madrid 4-1-re vezet. Real Madrid-Ajax 4-1

22.30: Csattanó Málagában Mbokani gólt lőtt. Málaga-Anderlecht 2-2