Az iráni atomprogram miatt már bevezetett, illetve várható szankciók arra ösztönzik, hogy egyebek mellett az energiaellátás területén is csökkentse nemzetközi függését és törekedjen az önellátásra.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







