László

lewis hamilton

2020.08.01. 16:36

Hamilton a pole pozícióban a Brit Nagydíjon

A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Brit Nagydíj szombati időmérőjét, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.
2020.07.19. 17:20

Magyar Nagydíj - Hamilton nyolcadszor nyert a Hungaroringen

A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte meg a 35. Forma-1-es Magyar Nagydíjat - zárt kapuk mögött - vasárnap a Hungaroringen, ahol pályafutása során immár nyolcadik alkalommal diadalmaskodott.
2020.07.17. 12:58

Hamilton remekül kezdett a Hungaroringen

A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája volt a leggyorsabb a 35. Forma-1-es Magyar Nagydíj péntek délelőtt rendezett első szabadedzésén.
2020.07.15. 20:13

Wéber Gábor: minden adott, hogy Bottas megtörje Hamilton hegemóniáját

Wéber Gábor kommentátor szerint a két Forma–1-es élcsapat belső erőviszonyaiban is kulcsfontosságú lehet a hétvégi Magyar Nagydíj és a Silverstone-i folytatás: a Mercedesnél a pontversenyben két futam után éllovas Valtteri Bottas azért küzd, hogy valós kihívója maradjon csapattársának, Lewis Hamiltonnak, amire jobb alkalma nem is lehetne.
2020.07.14. 21:08

Lewis Hamiltont utoljára a Hungaroringen lehetne megállítani

A Formula-1-es szezon első két futama alapján nehezen elképzelhető, hogy a Mercedes idén vereséget szenvedjen, és a Hungaroringen is a hatszoros világbajnok Lewis Hamilton a legnagyobb esélyes – fejtette ki Vámosi Péter, a Racingline.hu főszerkesztője.
2020.07.12. 17:02

Hamilton rajt-cél győzelmet aratott

A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Stájer Nagydíjat a spielbergi Red Bull Ringen.
2020.07.04. 13:35

Harmadszor is Hamilton

A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője futotta a leggyorsabb kört az idénynyitó Forma-1-es Osztrák Nagydíj harmadik szabadedzésén.
2020.07.02. 21:38

Wéber Gábor: egy erős Red Bull-szezonkezdés jót tenne a versengésnek

A pénteken induló Forma-1-es új szezonban Max Verstappen komolyan megszorongathatja a hatszoros világbajnok Lewis Hamiltont - fejtette ki az InfoRádió Aréna című műsorában Wéber Gábor, a magyar közvetítés vezető kommentátora. Hozzátette, hogy különösen igaz ez az év első versenyhelyszínére, az ausztriai Spielbergre.
2020.07.02. 19:52

Forma-1 2020: a vérszomjas fiatalok vagy a felszabadult öregek éve lesz

Max Verstappen és Charles Leclerc harca vagy Lewis Hamilton és Sebastian Vettel utolsó, felszabadult összecsapását hozza-e a 2020-as, fura F1-év? Ez talán a legnagyobb tartalmi kérdés, túl azon, hogy az idény második feléről gyakorlatilag semmit nem tudni. Vasárnap 15.10-kor osztrák rajt!
2020.02.17. 22:05