Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 11. vasárnap Ágota
Nyitókép: police.hu

Borzalom történt Mezőberényben

Leszúrtak pénteken egy nőt egy mezőberényi sörözőben, az áldozat a helyszínen életét vesztette. Támadója öngyilkosságot kísérelt meg - közölte a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

A police.hu oldalon írták, a rendőrséghez pénteken 12 előtt néhány perccel érkezett bejelentés arról, hogy Mezőberényben, egy sörözőben két ember megsérült. Egyikük a női pultos, aki a helyszínen meghalt, a másik pedig egy férfi, aki életveszélyes állapotban van.

A gyanú szerint a nő szúrt sérüléseit a 47 éves férfi okozhatta, aki törzsvendég volt a vendéglátóhelyen, és korábban próbált közeledni a felszolgálóhoz. Miután rátámadt a nőre, öngyilkosságot kísérelt meg.

A rendőrség emberölés bűntett gyanúja miatt nyomozást rendelt el, és vizsgálja az eset körülményeit –írták.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Országos kongresszuson mutatta be a Fidesz–KDNP a 106 egyéni képviselőjelöltjét a 2026-os országgyűlési választások előtt. A kongresszus mottója: „Fidesz – a biztos választás”. Orbán Viktor miniszterelnök felszólította a Fidesz-jelölteket, hogy a Lázárinfókhoz hasonlóan álljanak szóba mindenhol mindenkivel, és mindenképp beszéljenek a háborúról, a migrációról és a genderőrületről. Migránsok vagy biztonság? Gender vagy család? Béke vagy háború? – ez a választások tétje Orbán Viktor szerint.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×