Infostart.hu
eur:
360.01
usd:
314.16
bux:
141964.97
2026. július 16. csütörtök Valter
Close up of seatbelt with damaged webbing in door frame of crashed car.  Broken auto glass on rain soaked roadway and inside car.
Nyitókép: SoCalShooter/Getty Images

Feladta magát az M0-son halálos balesetet okozó, majd elmenekülő sofőr

Feladta magát a rendőrségen az a 33 éves férfi, aki február 10-én az M0-s autóúton okozott halálos kimenetelő közúti közlekedési balesetet, majd segítségnyújtás nélkül gyalog elmenekült a helyszínről – a gyanú szerint.

A baleset az M0-ás autóúton, Szigetszentmiklósnál történt. A főváros felé vezető szakaszon egy személyautó hátulról nekiütközött egy teherautónak. A személyautó egyik utasa a helyszínen meghalt, egy másikat könnyű sérülésekkel vittek kórházba.

A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a szökésben lévő 33 éves érdi férfi a szigetszentmiklósi rendőrkapitányságon vasárnap délután jelentkezett, elszámoltatása elkezdődött.

A rendőrség közölte azt is, hogy a férfi ellen halált okozó segítségnyújtás elmulasztása bűntette, valamint halálos közúti baleset okozása bűntettének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.07.16. csütörtök, 18:00
Bóna Szabolcs
agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×