Infostart.hu
eur:
377.56
usd:
316.89
bux:
130395.91
2026. február 10. kedd Elvira

Halálos baleset miatt egy sávon halad a forgalom az M3-as autópályán

Teljes útlezárás mellett tart a helyszínelése annak a Mezőkövesdnél történt közúti közlekedési balesetnek, amelyben két férfi életét vesztette.

Hétfő hajnalban az M3-as autópálya 125. kilométerszelvényében, - Miskolc irányába - egy ukrán felségjelzésű tehergépjármű feltehetően műszaki hiba miatt a leállósávon megállt. Az autóból a sofőr és egyik utasa is kiszállt, akiket egy, a külső forgalmi sávon közlekedő magyar felségjelzésű kisteherautó elütött.

A baleset során a két férfinak olyan súlyos sérülései keletkeztek, hogy a helyszínen belehaltak sérüléseikbe.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az M3-as autópályát, - Miskolc irányába közlekedő - pályatestét teljes szélességében lezárták, a forgalmat a rendőrök a füzesabonyi lehajtónál a 3-as számú főútra leterelték - írja a police.hu.

Az Útinform közlése szerint a terelés reggelre megszűnt, de a forgalom csak a belső sávban haladhat.

Címlapról ajánljuk
Történelmi csúcson Magyarország devizatartaléka – több ok áll a növekedés mögött

Történelmi csúcson Magyarország devizatartaléka – több ok áll a növekedés mögött

Januárban új történelmi csúcsra, csaknem 57 milliárd euróra emelkedett Magyarország devizatartaléka – derült ki a Magyar Nemzeti Bank nemrég közzétett adataiból. A több mint 6,5 milliárd eurós ugráshoz több tényező együttes hatása járult hozzá, az egyik ilyen hatás az arany elmúlt hónapokban tapasztal drágulása – mondta az InfoRádióban Beke Károly, a Portfolio elemzője, aki szerint a devizatartalék továbbra is egy hitelességi és stabilitási mutató a piac szemében.
inforadio
ARÉNA
2026.02.10. kedd, 18:00
Charaf Hassan
a Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem rektora
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×