Infostart.hu
eur:
363.18
usd:
314.21
bux:
148632.55
2026. augusztus 9. vasárnap Emőd
fotó: police.hu
Nyitókép: fotó: police.hu

Ékszerre utazott az emberi szarka

Egy szentesi házból ékszereket lopott egy csongrádi férfi.

A rendőrségre április 8-án ékezett bejelentés, miszerint egy szentesi családi házból elvittek arany és ezüst ékszereket, valamint más használati tárgyakat, mintegy 170 ezer forint értékben.

A rendőrök egy 32 éves csongrádi férfit kezdtek el keresni, akit gyanúsítottként hallgattak ki. A nyomozók a megtalált ékszereket és használati tárgyakat lefoglalták, majd visszaadták a tulajdonosnak.

Lopás vétségének megalapozott gyanúja miatt indult ellene eljárás.

Címlapról ajánljuk

Este drágább áram? Asztalra tesznek egy új rezsicsökkentési javaslatot

Széleskörű energetikai korszerűsítésre buzdít az Építési Vállalkozók Országos Szakszövetsége. Tibor Dávid, a Masterplast alapító elnöke az InfoRádióban elmondta: a szövetség egy idősávos villamosenergia-tarifa bevezetését is felveti annak érdekében, hogy csökkentsék a lakosság energiafogyasztását.
inforadio
ARÉNA
2026.08.10. hétfő, 18:00
Bíró Tibor
egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Környezeti Fenntarthatósági Intézetének vezetője, a Magyar Hidrológiai Társaság alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×