Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 21. vasárnap Tamás
Nyitókép: Pixabay

Újabb épületomlás - nem sokon múlt a magyar férfi élete

Sikerült elugrania a földre zuhanó kődarabok elől, a karja viszont így is eltört. Utasbiztosítása nem volt a szerencsétlenül járt férfinak, így az ellátását neki kellett kifizetnie.

A megsérült férfi és barátai még az év elején tettek kirándulást Prága városában. Egyik este gyanútlanul sétáltak az utcán, amikor egy csattanásra lettek figyelmesek, majd azt tapasztalták, hogy rájuk omlik egy épület – hangzott el a TV2 Tények című műsorában.

„Nagyon rémisztő volt… amikor fölnéztünk, a magas házak között azt láttuk, hogy hullik ránk minden. Nemcsak kis törmelékek, hanem egészen nagy méretű kövek is” – fogalmazott Csontos Bálint a tévécsatornának.

A férfi a lélekjelenlétének köszönheti, hogy életben maradt, az egyik leomló hatalmas kődarab viszont így is eltalálta, ami miatt eltört a karja. A kórházi ellátását és szállítását viszont neki kellett fizetnie, mivel nem volt utasbiztosítása.

Közel 10 ezer koronát kértek tőle, ami átszámítva nagyjából 150 ezer forint.

Mint az a beszámolóban elhangzik, Csontos Bálint eredetileg nem kívánt pert indítani, de bízik abban, hogy kártérítést kaphat; ennek érdekében már felvette a kapcsolatot a prágai magyar konzulátussal.

A baleset óta a férfi már jobban van, de a történtek őt és a barátait lelkileg nagyon megviselték.

Címlapról ajánljuk

Porschék tömkelege mondta be az unalmast Oroszországban

Több száz Porschéról van szó, ami nagyon kellemetlen helyzetbe hozta az orosz forgalmazókat. Bizonyos sufnituning módszerekkel sikerült ugyan egyeseknek életet lehelniük az autójukba, azonban ezek csak ideiglenes megoldások.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×