Infostart.hu
eur:
385.27
usd:
329.38
bux:
122034.96
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén
Gyalogosok mennek a szmogban a nyíregyházi Bessenyei téren 2017. január 24-én. A levegő minőségének romlása miatt január 23-án reggel a városi szmogriadó-bizottság elrendelte a szmogriadó riasztási fokozatát Nyíregyházán.
Nyitókép: Balázs Attila

Szálló por - Több településen romlott a levegő minősége

Többfelé ismét romlott a levegőminőség; három északkeleti településen egészségtelen a levegő a magas szállópor-tartalom miatt.

A Nemzeti Népegészségügyi Központ vasárnap közzétett adatai szerint Sajószentpéteren, Kazincbarcikán és Putnokon minősítették egészségtelennek a levegőt.

Emellett kifogásolt minősítést kapott Budapest, Székesfehérvár, Várpalota, Szolnok, Szeged, Salgótarján, Miskolc és Nyíregyháza.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×