Infostart.hu
eur:
353.87
usd:
310.33
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

IT szolgáltató központot adtak át Debrecenben

Új, zöldmezős beruházást adtak át kedden Debrecenben, az IT Services Hungary 4 milliárd forintból épült high-tech irodakomplexumát Bajnai Gordon miniszterelnök avatta fel.

A T-Systems leányvállalata a fejlesztéssel 300 új munkahelyet teremtett, s az év végéig összesen 900 magasan képzett, több nyelvet beszélő munkavállalónak biztosít munkahelyet Debrecenben. A beruházás a debreceni agrárinnovációs parkban valósult meg.

Az átadás kapcsán a miniszterelnök arról beszélt: amit a válság közepén teszünk, az dönti el, milyen lesz Magyarország a válság után.

Bajnai Gordon szerint Magyarország versenyképességének kiváló bizonyítéka az új debreceni szolgáltató központ megnyitása, ami bizonyítja, hogy a hosszú távra tervező külföldi befektetők bíznak az országban.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.26. péntek, 18:00
Gaál Áron
a HungaroMet Zrt. időjárás-előrejelző osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×