2008. május 28. 19:04
Egészségügy: érdemi változtatásokat tervez az új miniszter
A kormány átalakítaná a járóbeteg-szakellátás és az alapellátás rendszerét. Tervek szerint változtatnak a háziorvosok gyógyszerfelírási szabályain, és a szakrendelők kapacitását a két éve csökkentett ágyszámokhoz igazítják - tájékoztatott Székely Tamás egészségügyi miniszter.