Infostart.hu
eur:
365.45
usd:
312.75
bux:
132633.84
2026. április 30. csütörtök Katalin, Kitti
Federal Way, WA, USA - Dec 11 2011
Nyitókép: 4kodiak/Getty Images

Varázsgomb érkezik a YouTube-ra

Segít, ha elbizonytalanodunk.

A YouTube-on videók végtelen tárháza érhető el, a bőség zavarában segíthet egy új gomb, amely segít dönteni, véletlenszerűen kiválaszt és elindít egy videót. A videómegosztónál már tesztelik a megoldást, sőt néhány felhasználónál már elérhető a lehetőség: először csak a Shorts nevű, rövid videós formátumoknál, de már a normál videók között is megjelent – írja a hvg.hu.

A „Nem tudod eldönteni, mit nézz?”, alatta pedig a „Próbálj ki egy új módot a videók felfedezésére” felirat alatt ott a gomb, melyen a „Játssz valamit” szöveg áll, természetesen minden angolul. Megérintve a gombot elindul egy véletlenszerű videó.

A hivatalos bejelentés még nem történt meg, de rövidesen globálisan bevezeti a funkciót a YouTube.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.04.30. csütörtök, 18:00
Nagy Zoltán Zsolt
a Semmelweis Egyetem Szemészeti Klinika igazgatója
Az iráni félelmek és a Fed-döntés uralta ma a kereskedést Amerikában

Az iráni félelmek és a Fed-döntés uralta ma a kereskedést Amerikában

Pörögnek az események a tőzsdéken, az amerikai technológiai szektor tegnap megszenvedte, hogy lapinformációk szerint az OpenAI nem tudta teljesíteni belső bevételi és felhasználói céljait. A szektor emellett újabb teszt elé néz ma, hiszen többek között az Alphabet, az Amazon, és a Meta is ma teszi közzé első negyedéves számait. Ráadásul a Fed kamatdöntése is ma lesz, amin a piaci várakozások szerint tartani fogják a kamatszintet. Az iráni háborúról pedig még nem is beszéltünk, ahol továbbra is nagy a bizonytalanság a háború lezárása kapcsán, és lapértesülések szerint Donald Trump már a Hormuzi-szoros hosszabb távú blokádjára készül. Ráadásul az olajpiaci helyzet az is komplikálja, hogy az Egyesül Arab Emírségek tegnap bejelentette kilépését az OPEC-ből, a világ legnagyobb olajtermelőit koordináló szervezetből. A tőzsdéken eközben óvatosság látszik, az USA-ban és Európában kis mértékben estek a tőzsdék, és a nap végére a magyar tőzsde is lefordult. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×