Infostart.hu
eur:
384.88
usd:
330.06
bux:
115708.39
2026. január 8. csütörtök Gyöngyvér
Izmir, Turkey - June 11, 2012: Close up to Google  website through a magnifying glass on the laptop. Google is the most popular search engine in the world.
Nyitókép: brightstars/Getty Images

Teljesen átalakul a Google keresője – jönnek a hírek

Hírek is megjelennek majd a kereső oldalán.

Már teszteli a Discover hírfolyammal ellátott új nyitólapot a keresőmotor, noha mindig is a nagyfokú letisztultságáról volt ismert a Google keresőmotor számítógépes változatának nyitólapja, a keresőmezőn túl csak a ténylegesen legfontosabb gombok és linkek találhatóak rajta – írja az Origo.

Hamarosan megjelenhet a számítógépes böngészők számára kiszolgált nyitólapján a mobilos Chrome böngészőből ismert Discover hírfolyam. Ez böngészési előzmények és egyéb adatok alapján híreket, cikkeket, az időjáráshoz hasonló információkat próbál ajánlgatni a netezők számára.

A Google megerősítette a hírt, elsőként Indiában kezdte meg a Discoverrel ellátott nyitólapjának tesztelését, ennek az eredményei alapján születik majd döntés az ötlet sorsáról. Egyelőre csupán annyi biztos, hogy akiknél megjelent a Discover, azok nem tudják kikapcsolni, a mobilos Chrome-ban igény esetén legalább két koppintással letiltható a megjelenítése.

Címlapról ajánljuk
Nagy Márton: a versenyképesség alapja az energiabiztonság, illetve az alacsony adók

Nagy Márton: a versenyképesség alapja az energiabiztonság, illetve az alacsony adók

A fogyasztásalapú gazdaság nem marad örökké, jövőre visszatérünk a beruházásokhoz – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter, hozzátéve, hogy a gazdaságot nem volt szabad recesszióba engedni, a víz felett kellett tartani. Az árrésstopok jövője nagy kérdés szerinte, az AI pedig új egyensúlyt hoz a munkaerőpiacra. Beszélt a paksi bővítésről és a reptéri gyorsvasútról is.

Ki hol takarítsa a havat? Hosszú távon maradhatnak az árrésstopok – Kormányinfó

Mukics Dániel katasztrófavédelmi szóvivő is a csütörtöki Kormányinfó vendége volt. Rajta kívül Vitályos Eszter kormányszóvivő és Gulyás Gergely kancelláriaminiszter tájékoztatta a nyilvánosságot. Számos kérdés irányult a hóhelyzet kezelésére, illetve a hideggel kapcsolatos teendőkre, de Magyar Péter, az ukrajnai EU-integráció ügye és Vitályos Eszter facebookos hókotrója is számot tartott újságírói érdeklődésre.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×