Infostart.hu
eur:
356.9
usd:
312.04
bux:
142613.39
2026. július 9. csütörtök Lukrécia
Gazdag Dániel, a Philadelphia Union játékosa, miután gól szerzett a Toronto FC ellen az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) játszott 2022. október 9-i mérkőzésen a pennsylvaniai Chesterben.
Nyitókép: MTI/AP/Matt Slocum

Új vezetőedző Gazdag Dániel csapatánál

Bradley Carnellt nevezték ki az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Philadelphia Union vezetőedzőjévé.

A magyar válogatott Gazdag Dánielt is foglalkoztató klub csütörtökön jelentette be, hogy a 47 éves tréner lesz a 2008-ban alapított egyesület történetének negyedik vezetőedzője.

A dél-afrikai szakember 2017 és 2021 között a New York Red Bullsnál dolgozott segédedzőként, 2022 és 2024 között pedig a St. Louis City FC-t irányította.

A Philadelphia Union az elmúlt szezonban csak kilenc meccset nyert az alapszakaszban, így a Keleti főcsoport 12. helyén végzett, és 2017 óta először lemaradt a rájátszásról.

Címlapról ajánljuk
„Újrajátsszák” ma este Bostonban a katari vb-elődöntőt

„Újrajátsszák” ma este Bostonban a katari vb-elődöntőt

Legutóbb hivatalos mérkőzésen a 2022-es világbajnokság elődöntőjében találkozott egymással a mai bostoni negyeddöntő két résztvevője, a francia és a marokkói válogatott. A Kékek akkor 2–0-ra nyertek – de a mostani esélyeit latolgatva alig-alig lehet abból a meccsből kiindulni.

A változás nem jelenthet önkényt – zajlik az Alaptörvény-módosítás elleni tüntetés a Sándor-palotánál

Gulyás Gergely, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője hétfőn jelentette be, hogy pártja és a KDNP csütörtök este 18 órától a Sándor-palota előtt tiltakozik az Alaptörvény Tisza-kormány által tervezett 17. módosítása ellen. Beszélt mások mellett Szakács István, illetve Havasi Bertalan is. Utóbbi szerint Sulyok Tamás nem fog aláírni alkotmányellenes jogszabályt, rá vonatkozót sem. Frissülő cikk!
inforadio
ARÉNA
2026.07.10. péntek, 18:00
Vinkó József
a Magyar Konyha főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×