Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
Fucsovics Márton a svájci Roger Federer ellen játszik a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyesének negyedik fordulójában 2020. január 26-án. Federer 4:6, 6:1, 6:2, 6:2 arányban győzött.
Nyitókép: MTI/EPA/Roman Pilipej

Véget ért Fucsovics menetelése

Három gémet nyert a magyar játékos.

Fucsovics Márton két sima játszmában kikapott Filip Krajinovictól a Cincinnatiből New Yorkba áthelyezett keménypályás tenisztorna férfi versenyének keddi nyolcaddöntőjében.

A világranglistán 84. magyar játékos és a rangsorban 32. riválisa is indiszponáltan kezdett: ugyan Krajinovic megnyerte első adogató játékát, azonban a következő öt gém a fogadóé lett. A szerb játékos nyugodott meg hamarabb, így 38 perc után úgy nyerte meg 6:2-re az első szettet, hogy Fucsovics mind a négy adogató játékát elvesztette.

A folytatásban már egyáltalán nem volt azonos súlycsoportban a két teniszező, Krajinovic úgy húzott el 5:0-ra, hogy nyíregyházi ellenfele ezalatt mindössze négy labdamenetet nyert meg. Fucsovics hetedik próbálkozásra először tudta hozni saját szervajátékát, de a következő gémet semmire elvesztette, így mindössze 65 perc után vereséget szenvedett.

Címlapról ajánljuk
Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 6. 10:51
×
×
×
×