Infostart.hu
eur:
384.76
usd:
327.39
bux:
109506.37
2025. december 16. kedd Aletta, Etelka

Dárdai csapata feltámadt a hajrában

Dárdai Pál vezetőedző csapata, a Hertha BSC döntetlent játszott a vendég Augsburggal a német labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának szombati játéknapján.

A berliniek - akiknek még van esélyük európai kupát érő helyen zárni a szezont - a 84. percben még kétgólos hátrányban voltak.

A Hamburg három ponttal távozott Wolfsburgból, így egyelőre megmenekült attól, hogy története során először kiessen a Bundesligából.

A már bajnok Bayern München tartalékosan is könnyedén verte a Frankfurtot. A Real Madrid ellen a BL-elődöntőben odahaza 2-1-re alulmaradt bajorok szerdai keretéből csak hárman léptek pályára szombaton.

A sereghajtó Köln kikapott Freiburgban, így eldőlt, hogy ősztől a másodosztályban folytatja szereplését.

Bundesliga, 32. forduló:

Bayern München-Eintracht Frankfurt 4-1 (1-0)

SC Freiburg-1. FC Köln 3-2 (1-0)

Hertha BSC-SC Augsburg 2-2 (0-1)

Schalke 04-Borussia Mönchengladbach 1-1 (1-1)

VfL Wolfsburg-Hamburger SV 1-3 (0-2)

később:

Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart 18.30

pénteken játszották:

1899 Hoffenheim-Hannover 96 3-1 (1-1)

vasárnap játsszák:

FSV Mainz 05-RB Leipzig 15.30

Werder Bremen-Borussia Dortmund 18.00

Címlapról ajánljuk
MÁV: új kedvezmények, új menetrend – minden, amit tudni kell

MÁV: új kedvezmények, új menetrend – minden, amit tudni kell

Életbe lépett a MÁV-csoport 2025/2026-os menetrendje, december közepétől vásárolható az éves ország- és vármegyebérlet az új MÁVPlusz alkalmazásban, az applikáción keresztül péntektől mindenki számára elérhető a 15 százalékos okoskedvezmény a jegyekre.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.16. kedd, 18:00
Ürge-Vorsatz Diána
fizikus, egyetemi professzor, az Éghajlatváltozási Kormányközi Testület alelnöke
Eséssel zártak az amerikai tőzsdék

Eséssel zártak az amerikai tőzsdék

Rossz hangulatban indult a hét az ázsiai tőzsdéken, Európában azonban felpattanás jött. Idehaza is jó volt kezdetben a hangulat, különösen a Richter teljesített jól a reggeli bejelentést követően, a nap második felére azonban elfogyott a magyar piac lendülete. Az USA-ban iránykereséssel indult a kereskedés, majd kisebb lefordulás következett. Az amerikai kormányzati leállás után több kulcsfontosságú adat is érkezik majd a hét során, így lesznek nagy elmozdulások.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×