Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 12. hétfő Ernő

A legnagyobb mezégetések LeBrontól Botkáig

Rosszul fogadták a kispesti szurkolók, hogy Botka Endre a Honvédtól a Ferencváros labdarúgó-csapatához igazolt.

Egy szurkolói Facebook-oldalon videót tettek közzé arról, ahogy elégetik a kispesti nevelésű védő mezeit.

Csak Magyarországon szokatlan jelenség, hogy mezégetéssel reagálnak a szurkolók, ha egyik kedvencük a nagy riválishoz igazol. A Dortmund-drukkerek is így fejezték ki dühüket 2013-ban, amikor Mario Götze a Bayernhez került. Kérdés, mit tett a szurkoló, amikor a támadó tavaly nyáron visszaigazolt korábbi sikerei színhelyére.

Ugyanígy foghatták fejüket azok a Cleveland Cavaliers-rajongók, akik LeBron James mezét gyújtották meg 2010-ben, amikor elhagyta a csapatot a Miami kedvéért. Napjaink legjobb kosárlabdázója végül 2014-ben visszatért a Cavshez, amellyel tavaly bajnoki címet is szerzett.

Az Arsenal-szurkolók Cesc Fabregas mezét nem kímélték, amikor a katalán középpályás a városi rivális Chelsea-hez igazolt.

Nem kell klubváltás a mezégetéshez: sok San Francisco 49ers-rajongó szabadult meg ezen a látványos módon Colin Kaepernick mezétől, miután az irányító nem állt fel az amerikai himnusz alatt, tiltakozását kifejezve.

Címlapról ajánljuk
Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

A mesterséges intelligencia immár az amerikai politika hagyományos rendszerét is felforgathatja. Egy washingtoni központú nonprofit szervezet szerint az AI lehet a kulcs ahhoz, hogy – több évtized után – független jelöltek újra bejussanak az Egyesült Államok Képviselőházába,és ezzel alapjaiban változtassák meg a törvényhozás erőviszonyait.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×