Infostart.hu
eur:
389
usd:
330.1
bux:
0
2025. december 25. csütörtök Eugénia

Magyar-feröeri - Kedden indul a jegyértékesítés

Kedden kezdődik a jegyértékesítés a magyar labdarúgó-válogatott utolsó hazai Európa-bajnoki selejtezőjére, amelyet október 8-án Feröer-szigetek csapatával vív a Groupama Arénában.

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) honlapjának pénteki beszámolója szerint a belépőket az interneten délelőtt 10 órától a szurkolói kártyával rendelkezők a meccsjegy.mlsz.hu oldalon vásárolhatják meg. E mellett a TEX budapesti irodáiban (Bálna, Syma Csarnok), valamint újdonságként egyes NB I-es klubok pénztáraiban is jegyhez lehet jutni. Bővül a helyszíni jegyvásárlás lehetősége is a vidéki értékesítő pontok bevonásával: országszerte a TEX mintegy 250 partnere értékesíti a jegyeket a kártyatulajdonosok számára.

Akárcsak a románokkal szembeni, jövő pénteki találkozóra, a Feröer-szigetek elleni összecsapásra is vásárolhatnak jegyet azok a drukkerek, akik nem rendelkeznek szurkolói kártyával. Õk a jegyirodákban, személyazonosságuk igazolása után juthatnak belépőkhöz.

"A Magyar Labdarúgó Szövetség a jegyértékesítés korai elindításával azon szurkolóknak kíván kedvezni, akik minden körülmények között a magyar csapat mögött állnak, és az eredményektől vagy az aktuális ellenféltől függetlenül jegyet kívánnak váltani a nemzeti csapat tétmérkőzéseire." - áll az MLSZ honlapján.

A határon túli érdeklődők az interneten keresztül vouchert válthatnak ki, amelyet később belépőre cserélhetnek be, illetve útlevéllel vásárolhatnak jegyet a kiemelt jegypénztárakban.

A belépők ára megegyezik a korábbi Eb-selejtezőkével, így 3500, 4500, 8000 illetve 11000 forintba kerülnek.

Címlapról ajánljuk
Blanckenstein Miklós: ünnepkor beavatódunk abba a helyzetbe, és tisztázzuk a legfontosabbat – karácsonykor a Jézussal való kapcsolatot

Blanckenstein Miklós: ünnepkor beavatódunk abba a helyzetbe, és tisztázzuk a legfontosabbat – karácsonykor a Jézussal való kapcsolatot

„A szeretet szót kell kicsit pontosítani, mert ténylegesen ilyenkor mindenki próbálja kifejezni a másik felé a szeretetét, ez benne van. De ez az Isten szeretetének az ünnepe, hogy ő szeret minket, mert megtestesült és eljött ez a mag. Hogy ebből adódóan mi is megpróbálunk egy hasonló gesztussal jelen lenni a másik életében, az a következmény” – mondta Blanckenstein Miklós az InfoRádió Aréna című műsorában, arra a kérdésre, hogy a karácsony egy katolikus pap szempontjából is a szeretet ünnepe-e.

Az űrből fognak ellenőrizni – ismertette az új, 20 pontos béketervet Volodimir Zelenszkij

Az ukrán elnök első alkalommal vázolta fel Ukrajna és az Egyesült Államok között megvitatott 20 pontos béketerv-javaslat főbb pontjait, amelyek szerinte alapul szolgálhatnak az Oroszországgal háború lezárását célzó jövőbeli megállapodásokhoz. A magyarokat is érintő vállalás is szerepel a tervezetben.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×