Infostart.hu
eur:
362.97
usd:
317.33
bux:
140981.27
2026. július 18. szombat Frigyes

Megölték a kandahári polgármestert

Öngyilkos merényletben meggyilkolták szerdán a legnagyobb dél-afganisztáni város, Kandahár polgármestere - közölte szerdán a kandahári tartományi rendőrség parancsnoka.

Egy öngyilkos merénylő turbánjába rejtett pokolgépet robbantott fel Gulam Haidar Hamídi közelében, amikor a városvezető a kandahári polgármesteri hivatal udvarán beszélgetett a hivatal tisztviselőivel.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.07.17. péntek, 18:00
Balogh László
az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője
Elszabadultak a drónok: halálos támadás Odesszában és Moszkva közelében - Híreink az ukrán frontról szombaton

Elszabadultak a drónok: halálos támadás Odesszában és Moszkva közelében - Híreink az ukrán frontról szombaton

Újabb súlyos csapások érték mindkét hadviselő fél hátországát: Oroszország Odessza kikötői infrastruktúráját támadta, ahol egy külföldi zászló alatt közlekedő hajót is találat ért, és egy ember meghalt. Eközben ukrán dróntámadások következtében heten vesztették életüket egy Moszkvától délre fekvő raktárban, az orosz főváros közelében pedig egy olajtároló gyulladt ki. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború frontvonalainak és diplomáciai fejleményeinek szombati híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×