Infostart.hu
eur:
398.8
usd:
343.06
bux:
101262.87
2025. július 20. vasárnap Illés
Újabb fordulat jön az időjárásban

Újabb fordulat jön az időjárásban

Péntekre visszatér a tavasz - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat a honlapján.

Az országos, középtávú előrejelzésük szerint szombaton és vasárnap napközben ismét 15 Celsius-fok körüli hőmérséklet alakulhat ki, de a leghidegebb órákban továbbra is lehetnek mínuszok, illetve többfelé előfordulhat viharos szél.

Pénteken többfelé megerősödik a szél, de

gomolyfelhős, napos idő várható, csapadék nem valószínű.

A legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 4 és plusz 2 fok körül alakul, de az Északi-középhegység völgyeiben hidegebb is lehet. A legmagasabb hőmérséklet 9-14 fok között valószínű.

Szombaton legfeljebb kevés napsütés lehet. A déli óráktól szórványosan valószínű záporeső. Főként az északi országrészben erős, helyenként viharos széllökések is lehetnek. A leghidegebb órákban mínusz 3 és plusz 4 fok között, napközben 12-17 fok között alakul a hőmérséklet.

Vasárnap a napos idő mellett elszórtan valószínű záporeső. Nagy területen erős, néhol viharos lehet a szél. A minimumhőmérséklet mínusz 3 és plusz 4, a maximumhőmérséklet 10-15 fok között várható - olvasható az előrejelzésben.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Szilágyi Áron: nem a múlt eredményeiből akarok táplálkozni, a vb-n is vágyom a sikerre

Szilágyi Áron: nem a múlt eredményeiből akarok táplálkozni, a vb-n is vágyom a sikerre

A világbajnoki csapatverseny jelentőségére hívta fel a figyelmet a háromszoros olimpiai bajnok kardvívó néhány nappal a Grúziába utazás előtt. A Vasas sportolója az InfoRádióban elmondta: részben annak volt köszönhető, hogy egyéniben beverekedte magát a döntőbe a genovai Eb-n, hogy jó napot és jó formát fogott ki, ezzel egyben jelezte a nagy riválisoknak, hogy továbbra is komolyan kell vele számolni.

Lövöldözés egy oslói bevásárlóközpontban

Lövöldözés volt egy oslói bevásárlóközpontban a hétvégén, egy ember megsebesült, az elkövető feladta magát - közölte Knut Lutro, a norvég főváros rendőrségének illetékes vezetője vasárnap.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.07.21. hétfő, 18:00
Hortay Olivér
közgazdász, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. Energia- és Klímapolitikai üzletág vezetője
Ukrán drónok hadai zúdultak Moszkvára, Zelenszkij szemtől szemben leülne Putyinnal - Híreink az orosz-ukrán frontról vasárnap

Ukrán drónok hadai zúdultak Moszkvára, Zelenszkij szemtől szemben leülne Putyinnal - Híreink az orosz-ukrán frontról vasárnap

Lángok csaptak fel vasárnap este Moszkva régiójában, miután híradások szerint Ukrajna az orosz főváros környékét támadta legalább 21 drónnal. A közösségi médiában terjedő felvételek tanúbizonysága szerint utcán álló járművek égtek, és egy lakóház tetejét is eltalálta egy lelőtt drón Zelenográdban. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök időközben újabb béketárgyalási fordulót javasolt Vlagyimir Putyinnak a jövő hétre, miután a június eleji isztambuli egyeztetések nem hoztak áttörést. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×