Elza

kajak-kenu vb

2022.08.12. 10:50

Nádas Bence: ez az igazi diadal

Hazaérkezett kedd délelőtt a kanadai Halifaxból a magyar kajak-kenu válogatott, amely az olimpiai számokban két arany- és egy bronzérmet nyert. A kajak kettes 500 méteren Kopasz Bálinttal világbajnok Nádas Bence az InfoRádiónak elmondta, hogy a döntőre nagyon összeállt a párosuk, és minden úgy sikerült, ahogy azt eltervezték.
2022.08.08. 14:16

A kétszeres vb-győzelem még Kopasz Bálintot is meglepte

A sportoló kajak egyes ezer méteren szerzett aranyérme után Nádas Bencével 500 méter párosban is az első helyen végzett a kanadai kajak-kenu világbajnokságon. Az olimpiai bajnok az InfoRádiónak elmondta, nem is gondolta, hogy ilyen sikeres lehet.
2022.08.07. 18:18

Újabb két arany Halifaxben - gyűjtik a magyarok a vb-érmeket

Csak úgy szórták az érmeket a magyarok vasárnap a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon: hat érmet, egy-egy aranyat és ezüstöt, valamint négy bronzot szereztek a helyi idő szerint vasárnap délelőtti döntőkben. A folytatásban még egy aranyérem született.
2019.10.20. 13:16

Huszonegy éremmel zártak a magyarok

A magyar küldöttség kilenc arany-, hét ezüst- és öt bronzéremmel zárta a kínai Saohszingben rendezett maratoni kajak-kenu világbajnokságot.
2019.08.26. 20:14

Kopasz Bálint: a hegyekbe megyek

Az InfoRádiónak a szegedi világbajnokság után nyilatkozó Kopasz Bálintnak minden oka megvan az elégedettségre, ő a hajrákirály.
2019.08.23. 19:47

Elszállt újabb négy kvótaszerzési esély

A pénteki versenynap programja öt olimpiai szám középfutamaival zárult a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon, a magyar egységek közül kettőnek - a kajakos Kopasz Bálintnak és Lucz Dórának - sikerült beverekednie magát a szombati döntőbe. Férfi K-1 200 és C-2 1000 méteren, valamint női C-1 200 méteren a hazaiak ezen a vb-n nem szereznek tokiói kvótát.
2019.08.21. 11:36

Döntőben a 200-as női kajakpáros a szegedi vb-n

A 20 éves Lucz Anna és a 23 éves Kiss Blanka remekül rajtolt, és bár végül kikapott a szlovénok kettősétől, második helyével magabiztosan lépett tovább a legjobb kilenc közé a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.