Bence

kajak-kenu vb

2019.08.21. 11:36

Döntőben a 200-as női kajakpáros a szegedi vb-n

A 20 éves Lucz Anna és a 23 éves Kiss Blanka remekül rajtolt, és bár végül kikapott a szlovénok kettősétől, második helyével magabiztosan lépett tovább a legjobb kilenc közé a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.
2019.07.15. 18:26

Kozák Danuta egy számtól visszalépett

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége elfogadta a Hüttner Csaba szövetségi kapitány által kijelölt keretet az augusztusi, szegedi olimpiai kvalifikációs világbajnokságra.
2018.08.27. 10:38

"Kozák Danuta a világ legjobbja"

A magyar válogatott végzett az élen az összetett pontversenyben, azaz az érmek mellett a legtöbb negyedik, ötödik és hatodik helyezést gyűjtötte a portugáliai Montemor-o-Velhóban vasárnap zárult kajak-kenu világbajnokságon. Emellett női kajakban is Magyarország lett a legjobb.
2018.08.25. 12:16

Kilenc döntőben érdekeltek ma a magyarok

A kenusoknál Balla Virág 200 méteren, Bodonyi András pedig 1000-en, míg a kajakosoknál Kopasz Bálint ugyancsak 1000-en biztosította a helyét a később sorra kerülő döntőben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.
2017.08.28. 09:46

Hüttner Csaba: ez az első lépcsőfok, a következő még jobb lesz

Eredményes világbajnokságot zárt a csehországi Racicében a magyar kajak-kenu válogatott, amelynek tagjai Hüttner Csaba szövetségi kapitány várakozásait szinte teljesen teljesítve tíz érmet, öt első, három második és két harmadik helyet szereztek, és három olimpiai számban is dobogóra állhattak.
2017.08.25. 16:44

Újabb csapás a kajak-kenu vb-n

A kajakozó Kopasz Bálint megsérült, így kérdéses, hogy rajthoz tud-e állni a K-1 500 méter péntek délutáni középfutamában, illetve a K-1 1000 méter szombat délelőtti döntőjében a csehországi Racicében zajló világbajnokságon.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.