Infostart.hu
eur:
379.51
usd:
321.56
bux:
127042.45
2026. február 23. hétfő Alfréd
Nyitókép: police.hu

A két áldozaton kívül kilenc sérültje is van a hajnali tömegbalesetnek - videó

Ketten meghaltak és kilencen megsérültek - közülük nyolcan súlyosan - a 42-es főúton vasárnap hajnalban történt balesetben, amelyben kisbusz ütközött össze egy kisteherautóval és egy traktorral.

A baleset Földes és Berettyóújfalu között történt. A helyszínelés és műszaki mentés idejére a főutat lezárták, a forgalmat Derecske és Hajdúszovát irányába terelték - a 42-esen a korlátozásokat délutánra már feloldották - tájékoztatott a rendőrség.

A baleset helyszínéről a mentők nyolc súlyos és egy könnyebb sérültet vittek el - közölte Molnár József hajdú-bihari mentésvezető. Két sérültet a debreceni Kenézy kórház traumatológiájára vittek, kettőt Karcagra, ötöt a berettyóújfalui kórházba.

Debrecenben két súlyos sérültet, egy gyereket és egy felnőttet látnak el. Mindketten fej- és koponyasérülést szenvedtek, a gyereknek ezenkívül combsérülései is vannak - közölte az egyetem sajtóügyeletese.

police.hu
police.hu

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor viszonválasza az ellenzéknek: önök mind Ukrajna pártjára álltak a hazájukkal szemben

A miniszterelnök az Országgyűlés parlamenti időszakának megnyitóján értékelte az elmúlt hónapokat és a kormány munkáját. Erre ellenzéki képviselők válaszoltak, az elhangzottakra viszonválaszban reagált Orbán Viktor.
inforadio
ARÉNA
2026.02.24. kedd, 18:00
Bendarzsevszkij Anton
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója, a posztszovjet térség szakértője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×