2008. június 1. 15:48
Részeg duhajkodók verték szét a londoni metrót
Botrányba fulladt a londoni alkoholbúcsúztató: részeg fiatalok törtek-zúztak a brit főváros metróin, pedig eredetileg csak egy jót akartak bulizni az utolsó olyan estén, amikor még ihattak alkoholt a tömegközlekedési eszközökön.