Infostart.hu
eur:
384.9
usd:
329.65
bux:
116104.14
2026. január 8. csütörtök Gyöngyvér

Magyar légiós szenzációs gólja: ilyet még Puskás, Kocsis vagy Kubala sem rúgott!

Gyollai Dániel, az északír élvonalban szereplő kapus, az egykori békéscsabai kapus a saját térfeléről szerzett gólt a Glentoran csapatában.

A Glentoranhoz a nyáron igazolt kapus a saját tizenhatosa előteréből végzett el szabadrúgást, amely az ellenfél hálójába jutott.

Hihetetlen ritkaság a magyar futball és a magyar légiósok történetében, hogy ilyen távolról szerezzen valaki gólt, érdemes megnézni!

A Glentoran, amely a harmadik helyen áll a bajnokságban, ezzel a góllal egyenlített az első félidő végén a Cliftonville ellen, majd megnyerte a meccset 2-1-re.

Címlapról ajánljuk
Nagy István az Arénában: az európai mezőgazdaság végét jelentheti a Mercosur-egyezmény

Nagy István az Arénában: az európai mezőgazdaság végét jelentheti a Mercosur-egyezmény

Az olaszok engedményt kaptak a sajt- és borexportjukra, ezért várhatóan hamarosan meglesz a többség az unióban a dél-amerikai országokkal kötendő Mercosur szabadkereskedelmi megállapodás aláírásához, amely a legrosszabb esetben az európai mezőgazdaság végét jelentheti. Erről a magyar agrárminiszter beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában, miután hazatért egy brüsszeli tanácskozásról.

Ki hol takarítsa a havat? Hosszú távon maradhatnak az árrésstopok – Kormányinfó

Mukics Dániel katasztrófavédelmi szóvivő is a csütörtöki Kormányinfó vendége volt. Rajta kívül Vitályos Eszter kormányszóvivő és Gulyás Gergely kancelláriaminiszter tájékoztatta a nyilvánosságot. Számos kérdés irányult a hóhelyzet kezelésére, illetve a hideggel kapcsolatos teendőkre, de Magyar Péter, az ukrajnai EU-integráció ügye és Vitályos Eszter facebookos hókotrója is számot tartott újságírói érdeklődésre.
EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. január 8. 09:53
2026. január 8. 09:41
×
×
×
×