Infostart.hu
eur:
381.1
usd:
322.17
bux:
0
2026. február 4. szerda Csenge, Ráhel
Felipe Anderson, az SS Lazio (j2) és Leroy Sane, a Bayern München játékosa (b2) a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első, SS Lazio-Bayern München mérkőzésén a római Olimpiai Stadionban 2024. február 14-én.
Nyitókép: MTI/EPA/ANSA/Angelo Carconii

A BL-visszavágók viszik a prímet – sport a tévében

Kézilabda, kerékpár, sznúker és egy kis lóspórt is szerepel a keddi élő kínálatban.

M4 Sport

17.00: Kerékpár, Tour de Hongrie útvonalbemutató

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayern München–Lazio

Sport 1

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Real Sociedad–Paris Saint-Germain

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

18.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, középdöntő, Bjerringbro-Silkeborg–Flensburg-Handewitt

20.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, középdöntő, HBC Nantes–Hannover-Burgdorf

Eurosport 1

15.00 és 20.00: Sznúker, Rijád, negyeddöntő

Eurosport 2

13.05: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 2. szakasz

15.45: Kerékpár, Párizs-Nizza, 3. szakasz

Match 4

21.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Ipswich Town–Bristol City

Címlapról ajánljuk

Nipah-vírus – Eldördülhet-e valaha a startpisztoly?

Jelenleg sem Magyarországon, sem az Európai Unió területén nem azonosítottak Nipah-vírussal fertőzött esetet – mondta az InfoRádióban az egészségügyi veszélyhelyzeti általános helyettes országos tisztifőorvos. Torma Albert arról is beszélt, van-e esély arra, hogy világjárvány alakul ki.
inforadio
ARÉNA
2026.02.04. szerda, 18:00
Papp Bence
labdarúgóügynök, Tóth Alex képviselője
Miért küldenek egyre több ipari eszközt aukcióra a hazai vállalatok?

Miért küldenek egyre több ipari eszközt aukcióra a hazai vállalatok?

Egy ipari berendezés sorsa ma már nem akkor dől el, amikor elromlik, hanem amikor a vállalat újragondolja a működését. Telephelyváltás, technológiacsere, költözés vagy egy lezárt projekt után egyre több cég dönt úgy, hogy nem hirdet, nem alkudozik, hanem licitre bocsátja a feleslegessé vált eszközeit. Kocsis Csaba, az Intergavel Kft. cégvezetője szerint az ipari aukció mára túlnőtt az értékesítés logikáján, és a vállalati eszközgazdálkodás szerves részévé vált: olyan mechanizmussá, amely piaci visszajelzést ad, időben keretet szab a döntéseknek, és kontrollált módon zárja le az eszközökhöz kapcsolódó üzemi bizonytalanságot.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×