Infostart.hu
eur:
363.5
usd:
315.22
bux:
150318.58
2026. augusztus 13. csütörtök Ipoly
Nyitókép: Pexels.com

Ez a kis videó robbantja most a netet - Bánhidi Bence kislánya a képernyőt simogatja

Az Eb-szereplő férfi kézilabda-válogatott sztárja már nagyon hiányzik a kislányának, ezt látjuk.

Bánhidi Bencét hetek óta nélkülözi a családja, a németországi kézilabda-Eb-n szerepel, előtte pedig már együtt készült a csapat.

Most a kézilabdázó Tiktok-oldalán, majd Facebook-oldalán is közzétették azt a kis videót, amelyen az látszik, amint a kislány az M4 Sportnak nyilatkozó beállót simogatja, de csak virtuálisan.

A Facebookon történt megjelenítésre azonnal ezrek kattintottak és lájkolták is a posztot.

A csapat egyébként pénteken játszik az 5. helyért Szlovéniában, ezt követően láthatják egymást a kézilabdázók és a családtagok.

Címlapról ajánljuk
Aszódi Attila: tartós megoldás lehet Paksnál az épített fenékküszöb

Aszódi Attila: tartós megoldás lehet Paksnál az épített fenékküszöb

Az atomenergetikai szakértő, egyetemi tanár, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Karának dékánja az InfoRádióban csütörtök reggel azt is egyértelművé tette, Paks 2-nél már nyilván nem lesz ez elég. Rögzítette: lehet, hogy most akár 15-20 milliárd forinttal is magasabb az ország villanyszámlája a szükséges import miatt, de a későbbi problémák elkerüléséhez ezt most fel kell áldozni.
inforadio
ARÉNA
2026.08.13. csütörtök, 18:00
Sinkó Eszter
egészségügyi közgazdász
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×