392.27
366.85
67039.3
2024. április 28. vasárnap Valéria
Dan Burn, a Newcastle United játékosa (j) befejeli csapata második gólját Gianluigi Donnarummának, a Paris Saint-Germain kapusának (b) a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében, az F csoport második fordulójában játszott Newcastle United-Paris Saint-Germain mérkőzésen Newcastle-ban 2023. október 4-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Peter Powell

Nyert a City Lipcsében, de a nagy bravúr a Newcastle-é

A Manchester City az utolsó percekben annyit azért futballozott, hogy nyerjen Lipcsében. A nap másik angol szereplője, a Newcastle viszont kiütötte a PSG-t. A labdarúgó BL szerdai játéknapján mindkét angol csapat győzött.

ATLÉTICO MADRID–FEYENOORD 3-2: Ha nem is könnyen, de nyert az Atléti, Morata két, Griezmann egy gólt szerzett. A spanyoloknak négy, a hollandoknak három pontja van, két forduló után.

ROYAL ANTWERP–SAHTAR DONYECK 2-3: Az ukránok meglepetésre nyerni tudtak idegenben, mégpedig úgy, hogy a félidőben még kétgólos hátrányban voltak, s a belgák rutinos játékosa, Toby Alderweireld a 90+8. percben büntetőt hibázott.

NEWCASTLE UNITED–PARIS SAINT-GERMAIN 1-0: Almiron góljával előnybe kerültek a „Szarkák”.

CELTIC–LAZIO 1-0: A japán Furuhasi gót szerzett, vezet a Celtic.

RB LEIPZIG–MANCHESTER CITY 0-1: Phil Foden fura lövésével előnybe került Lipcsében Pep Guardiola együttese.

CELTIC–LAZIO 1-1: Vecino kiegyenlített, nincs már hátrányban a Lazio.

CRVENA ZVEZDA–YOUNG BOYS 1-0: Előnyben a szerb bajnok, Ndiaye a gólszerző.

NEWCASTLE UNITED–PARIS SAINT-GERMAIN 2-0: Burn megduplázta az angolok előnyét.

FC PORTO–FC BARCELONA 0-1: Éppen csak a félidő vége előtt, de Ferran Torres vezetést szerzett a katalánoknak.

RB LEIPZIG–MANCHESTER CITY 1-1: Openda révén egy kontrából kiegyenlített a német csapat.

CRVENA ZVEZDA–YOUNG BOYS 1-1: Sikerült kiegyenlítenie a svájciaknak, Ugrinic találatával.

NEWCASTLE UNITED–PARIS SAINT-GERMAIN 3-0: Nagyon jól játszik a Newcastle! Longstaff már háromgólosra növelte az előnyt.

NEWCASTLE UNITED–PARIS SAINT-GERMAIN 3-1: Lucas Hernandez szépített.

CRVENA ZVEZDA–YOUNG BOYS 1-2: Itten tizenegyesből rúgott góljával fordított az YB.

RB LEIPZIG–MANCHESTER CITY 1-2: Julian Álvarez világbajnokhoz méltó gólt emelt.

RB LEIPZIG–MANCHESTER CITY 1-3: Kitámadott az RBL, Doku pedig lekontrázta a védelmet.

CELTIC–LAZIO 1-2: Pedro alighanem győztes gólt lőtt a 96. percben.

NEWCASTLE UNITED–PARIS SAINT-GERMAIN 4-1: Nagy verést kap a PSG, Schar az újabb gól szerzője.

CRVENA ZVEZDA–YOUNG BOYS 2-2: Egy pontot megmentett a CZ.

E csoport. Atlético Madrid–Feyenoord 3-2, Celtic–Lazio 1-2. Az állás: 1. Atlético 4, 2. Lazio 4, 3. Feyenoord 3, 4. Celtic 0

F csoport: Borussia Dortmund–AC Milan 0-0, Newcastle United–PSG 4-1. Az állás: 1. Newcastle United 4, 2. PSG 3, 3. Milan 2, 4. Dortmund 1

G csoport: RB Leipzig–Manchester City 1-3, Crvena zvezda–Young Boys 2-2. Az állás: 1. Manchester City 6, 2. RB Leipzig 3, 3. Young Boys 1, 4. Crvena zvezda 1.

H csoport: Porto–Barcelona 0-1, RFC Antwerp–Sahtar 2-3. Az állás: 1. Barcelona 6, 2. Porto 3, 3. Sahtar 3, 4. RFC Antwerp 0.