Infostart.hu
eur:
354.77
usd:
310.68
bux:
138984.34
2026. június 29. hétfő Péter, Pál
Bécs, 2008. június 22. Gianluigi BUFFON olasz kapus néz a kapu felé tartó labda után az osztrák-svájci közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében játszott Spanyolország-Olaszország mérkőzésen a bécsi Ernst Happel stadionban 2008. június 22-én. (MTI/EPA/Georgi Licovski)   Mobilkommunikációs eszközön nem közölhető!
Nyitókép: GEORGI LICOVSKI

Gigi Buffon futballtörténelmi mérföldkőhöz ért

Az első kapus, aki legalább 500 mérkőzésen nem kapott gólt.

A világbajnok olasz Gianluigi Buffon az első kapus a labdarúgás történetében, aki ötszáz mérkőzést játszott kapott gól nélkül.

A 44 éves futballista jelenlegi csapata, a Parma 0-0-s döntetlenre végzett a Benevento otthonában az olasz másodosztály szombati játéknapján. Bár a hazaiak a második percben a hálóba találtak, a gólt les miatt nem adták meg.

Buffon a Juventusban 322, a Paris Saint-Germainben kilenc, az olasz válogatottban 77 meccsen nem kapott gólt, a Parma színeiben pedig 92 ilyen találkozónál jár. A legendás kapusnak felnőtt pályafutása során ez volt az 1127. mérkőzése.

Címlapról ajánljuk
Gaál Áron: pusztító esővel, jégesővel, erős széllel, komoly károkat is okozó viharok jöhetnek

Gaál Áron: pusztító esővel, jégesővel, erős széllel, komoly károkat is okozó viharok jöhetnek

⁠Egy Nyugat- és Közép-Európa fölé húzódó tartós jelenség, úgynevezett hőkupola idézi elő a ma Magyarországon is tapasztalható extrém hőséget – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Gaál Áron, a HungaroMet Zrt. időjárás-előrejelző osztályának vezetője. Arról is beszélt, hogy szinte már összeérnek a hőhullámok, illetve hogy az abszolút melegrekord is megdőlhet az országban.

Magyar Péter: megállás nélkül dolgozik Magyarországért a kormány

Hétvégi kormányülés után, hőségriadó idején tart újabb kétnapos rendkívüli ülést az Országgyűlés, Magyar Péter miniszterelnök ismét felszólalt napirend előtt. Kedden a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről is szavazhatnak a képviselők, akik lefolytatják a vitát az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról és a polgármesterek fizetéséről is.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×