eur:
397.71
usd:
367.71
bux:
89971.53
2025. március 22. szombat Beáta, Izolda

Kórházban kezelik a magyar edzőt és fiát

Bognár György oxigént is kap, a héten biztosan nem térhet még haza.

Bognár György, a Paks labdarúgócsapatának vezetőedzője, valamint a nagyobbik fia, a munkáját pályaedzőként segítő ifjabb Bognár György is koronavírusos lett, mindketten kórházban vannak.

A Nemzeti Sport úgy értesült, noha javult az állapotuk, Bognár György – miután oxigént kap – ezt a hetet minden bizonnyal még a szekszárdi kórházban tölti, fia viszont már a napokban hazatérhet.

A játékosként 50-szeres válogatott, 59 éves Bognár György a csapata legutóbbi, Ferencváros (2–5) elleni bajnokijáról eltiltás miatt hiányzott.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.03.24. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
Ezek az oroszágok viszik a prímet a régióban a befektetések terén

Ezek az oroszágok viszik a prímet a régióban a befektetések terén

A kedvezőtlen piaci és politikai fejlemények (német és francia piacok gyengélkedése, ukrajnai háború elhúzódása, az európai gépjárműgyártók problémái stb.) miatt óvatosabbá váltak a befektetők tavaly. Angolszász, különösen tengerentúli befektetői szempontból a közép- és kelet-európai régió túl közel van az orosz-ukrán háborús veszélyzónához, éles belpolitikai csetepatéktól hangos Szlovákia, Magyarország és Szerbia, melyeket minél messzebbről néz valaki, annál nehezebb pontosan dekódolni és a megfelelő helyiértéken kezelni.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×