Infostart.hu
eur:
361.13
usd:
317.23
bux:
143471.05
2026. július 24. péntek Kincső, Kinga
Szöllősi-Zácsik Szandra (k), valamint a szerb Sladana Pop-Lazic (b) és Andela Janjusevic a női kézilabda Európa-bajnokság C csoportjának második fordulójában játszott Magyarország - Szerbia mérkőzésen a dániai Koldingban 2020. december 6-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Ritzau/Bo Amstrup

Így folytatja az Eb-t a női kézilabda-válogatott

Legközelebb szombaton játszik a magyar csapat a dániai tornán.

A magyar női kézilabda-válogatott a hollandok elleni vereségétől függetlenül bejutott a középdöntőbe az Eb-n, igaz, mivel Horvátország is továbbjutott, így nem visz pontot magával a csapat a folytatásra.

A középdöntőben a német, a román és a norvég együttes vár a mieinkre. Az első fordulóban szabadnapos a csapat, így négy nap alatt kell három meccset játszania.

A program:

  • December 10. 18.15 Horvátország-Románia
  • December 10. 20.30 Hollandia-Norvégia
  • December 12. 16.00 Magyarország-Németország
  • December 12. 18.15 Horvátország-Norvégia
  • December 14. 18.15 Hollandia-Németország
  • December 14. 20.30 Magyarország-Románia
  • December 15. 16.00 Hollandia-Románia
  • December 15. 18.15. Horvátország-Németország
  • December 15. 20.30 Magyarország-Norvégia

A csoport első két helyezettje az elődöntőbe jut, a harmadik pedig helyosztón vesz részt.

Címlapról ajánljuk
Deák András: Irán két forgatókönyv esetében mondhatna le hosszú távú céljairól

Deák András: Irán két forgatókönyv esetében mondhatna le hosszú távú céljairól

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos főmunkatársa szerint a Hormuzi-szoros körüli események hatásai elsősorban az olajtermékek, és nem a nyersolaj piacán érzékelhetők. Deák András úgy véli: a térség jelentős finomítói kapacitásai miatt az olajtermékek piaca érzékenyebb, miközben több arab ország a nyersolaj egy részét alternatív útvonalakon is exportálni tudja.

Kapitány István bemutatta Paks II. új vezérét

Ságodi Attila a Paks II. Atomerőmű Zrt. új vezérigazgatója – közölte Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter a Facebook-oldalán.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
Zelenszkij Trumppal készül találkozni, már nyolc napja tartanak a tüntetések Ukrajnában – Híreink az orosz-ukrán háborúról pénteken

Zelenszkij Trumppal készül találkozni, már nyolc napja tartanak a tüntetések Ukrajnában – Híreink az orosz-ukrán háborúról pénteken

Médiajelentések szerint Volodimir Zelenszkij ukrán elnök a jövő héten az Egyesült Államokba látogat Lindsey Graham néhai szenátor temetésére, és Donald Trump amerikai államfővel is találkozik. Csütörtökön már sorozatban nyolcadik napja mentek ki tüntetni az emberek az utcára Ukrajnában, követelve Mihajlo Fedorov volt védelmi miniszter visszahelyezését pozíciójába. Fedorov csütörtökön ismét azt nyilatkozta, bár Zelenszkij több más hivatalt is felajánlott neki, ő csak a védelmi miniszterit fogadja el, mert csak ott lehet valódi döntési helyzetben az ukrán fegyveres erőket illetően. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×