Aladár, Álmos

eb

2020.01.15. 09:55

Faragó Tamás: végtelenül unalmasak voltak az Eb első meccsei

A házigazda magyar férfi vízilabda-válogatott a törökök elleni 19-5-ös győzelemmel kezdte meg szereplését a Duna Arénában zajló olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon. A nők csoportrangadót játszanak az oroszokkal. Faragó Tamás olimpiai és világbajnok vízilabdázó elemzett az InfoRádiónak.
2019.12.23. 12:04

Wladár Sándor: Hosszú Katinka döntésében senki sem kételkedhet

Szakmailag és anyagilag is hasznos lesz, hogy jövőre minden vizes sportban Budapesten rendezik az Európa-bajnokságot – mondta az InfoRádióban Wladár Sándor, a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) elnöke, aki arról is beszélt, hogy miért nem aggódik a háromszoros olimpiai bajnok úszónőért akkor sem, ha saját magát edzi.
2019.08.12. 12:20

Bíró Attila: univerzális játékosokra lesz szükség

Az eddigieknél is fontosabb lesz az olimpián a vízilabdázók sokoldalúsága – fejtette ki az InfoRádiónak a magyar női válogatott szövetségi kapitánya, Bíró Attila. A szakvezető arról is beszélt, hogy miként kezeli, hogy 13 helyett csak 11 játékosa lehet Tokióban, ha sikeres lesz a kvalifikáció.
2019.05.26. 21:18

Kiss Norbert újra Eb-futamot nyert

Rajt-cél győzelmet aratott a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes pilótája a gyorsasági kamion Eb szezonnyitó versenyhétvégéjének vasárnap rendezett harmadik futamán, az olaszországi Misanóban.
2017.12.15. 11:34

Csúcs, ami Koppenhágában történt

Két magyar országos csúcs is megdőlt az úszók koppenhágai rövidpályás Európa-bajnokságának pénteki előfutamaiban, ahonnan négyen is egyből döntőbe jutottak, akárcsak a női 4x50-es gyorsváltó.
2017.09.04. 16:58

Ágynak dől Hanga Ádám

A magyar férfi kosárlabda-válogatott a 31 pontos Hanga Ádám vezetésével legyőzte hétfőn Csehországot az Európa-bajnokság kolozsvári csoportjának harmadik fordulójában, ezzel életben tartotta továbbjutási reményeit. A Barcelona kosarasa nagyon elfáradt a 85-73-ra megnyert mérkőzésen.
2017.09.02. 16:00

Megalázó vereséget szenvedtek a magyarok

Elvesztette második mérkőzését is a magyar férfi kosárlabda válogatott az Európa-bajnokságon: ezúttal Montenegrótól kapott ki Sztojan Ivkovics csapata 72-48-ra.
2017.07.24. 16:15

Martinek János: az aranyérem után is maradt hiányérzet

Aranyérmet nyert a Kasza Róbert, Demeter Bence, Marosi Ádám összeállítású csapat a minszki öttusa Európa-bajnokságon vasárnap, és Kasza Róbert az egyéni versenyben ezüstérmet szerzett. Martinek János szövetségi kapitány elégedett volt a magyar versenyzők szereplésével és bízik benne, hogy a jövőben is ilyen eredményesek lesznek.
2017.07.19. 13:59

Kemény üzenetet küldött Varsónak az Európai Bizottság

A vitatott igazságügyi reform felfüggesztésére szólította fel a lengyel kormányt szerdán az Európai Bizottság, "súlyos aggodalmának" adva hangot amiatt, hogy a tervezett változtatások alááshatják a bírói függetlenséget Lengyelországban.
2017.07.15. 15:20

Kajak-kenu Eb: Tökéletes magyar kezdés 200 méteren

Remekül kezdték a 200 méteres versenyeket a magyarok a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon: a szombat délutáni előfutamokból minden egységük egyenes ágon került a vasárnapi döntőbe, azaz a később sorra kerülő középfutamokban már egyetlen hajójuk sem lesz érdekelt.
2017.07.15. 13:45

Kajak-kenu Eb: öt arany és egy bronz a szombati magyar mérleg

A magyar egységek nagyszerű teljesítményt nyújtva öt arany- és egy bronzérmet gyűjtöttek szombaton, a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság első döntős napján, amelynek délelőttjén hét 1000 méteres és három 500 méteres finálét rendeztek.
2017.07.15. 10:11

A női kajaknégyes is Európa-bajnok!

A Lucz Dóra, Medveczky Erika, Takács Tamara, Vad Ninetta összeállítású női kajaknégyes aranyérmet szerzett 500 méteren a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság szombati versenynapján.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.